Дата народження
08 грудня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Максим Коваль

Максим Коваль -  український футболіст, воротар збірної України та київського «Динамо». На правах оренди виступає за «Депортіво» з Ла-Коруньї. Одружений, дружина Карина Левинська.

Біографія

Максим Коваль - знаменитий український футбольний воротар. Народився в 1992 році в Запоріжжі. З ранніх років займався спортом - плаванням і гімнастикою. Однак вирішив сконцентруватися на футболі. У період з 2004 по 2008 роки Максим Коваль грає за дитячий та юнацький склад «Металурга».

Кар'єра

Професійну кар'єру починає в 2008 році в другому складі запорізького «Металурга». Максим Коваль стає основним воротарем дорослого футбольного клубу другого дивізіону в віці всього лише 15 років.

Вперше виходить на поле в прем'єр-лізі в 2009 році. За перший рік кар'єри в «Металурзі» зіграв 22 матчі.

Максим Коваль переходить у київське «Динамо» в 2010 році. Визнається одним з кращих гравців України і Європи. Називається одним із найбільш перспективних воротарів Європи.

У 2015 році переходить на правах оренди в данський футбольний клуб «Оденсе». У 2018 році Максим Коваль переїжджає до Іспанії, де починає грати в «Депортіво». Влітку цього ж року український воротар переїжджає в Саудівську Аравію. Зараз  представляє клуб «Аль-Фатех».

Максим Коваль також активно грав за національну збірну України з футболу. У 2009 році починає грати за юнацький склад, а з 2011 - за дорослий. Став першим футболістом збірної, який народився в епоху незалежної України.

Досягнення

Максим Коваль є срібним призером Чемпіонату України в складі київського «Динамо». Визнавався кращим молодим гравцем України за підсумками сезону 2012 - 2013 років. Володар нагороди «Золотий талант України».

Чутки і скандали

Максим Коваль є об'єктом для нападок українських футбольних фанатів. Воротар і його дружина часто ставали жертвами кібертравлі. Користувачі соціальних мереж часто критикували Коваля в жорсткій формі за його гру і невдалі результати «Динамо» на полі.

Існує думка, що Коваль не виправдав покладених на нього сподівань і не став воротарем високого класу, як прогнозувалося експертами і фанатами.

У 2017 року Максим Коваль став першим гравцем іспанської прем'єр-ліги, якого дискваліфікували в дебютному матчі в нинішньому столітті.

Статки і джерела доходів

Максим Коваль був одним із найбільш забезпечених воротарів сучасної України. Сума його трансферу в київське «Динамо» становила 3 ​​мільйони доларів. Воротар має більш ніж мільйонні статки і зараз заробляє близько 400 тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Максим Коваль перебуває у шлюбі з Кариною Коваль. Подружжя виховує доньку.

Фото і відео


Дата народження
08 грудня 1992
Країна
Україна
Соцмережі