Дата народження
16 грудня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Максим Криштопа

Криштопа Максим Валерійович: головний податківець Черкаської області, якому дарують мільйони 

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Новини
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Криштопа Максим Валерійович народився на Черкащині в місті Золотоноша 16 грудня 1978 року.

Особиста сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007001955650 

Освіта

За освітою Криштопа Максим Валерійович історик-економіст. Диплом історика здобув у 2001 році після закінчення Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького. Вже через рік Криштопа отримав диплом за спеціальністю “Фінанси”, закінчивши Черкаський державний технологічний університет. 

Сім’я

Одружений. Дружину звати Ірина. Спільно пара виховує трьох синів та доньку: Артема, Даніїла, Нікіту та Єлізавєту. 

Кар’єра

Ще будучи студентом (1998 рік), Криштопа влаштувався працювати в Черкаське обласне управління статистики, де працював статистиком. Після того, як Максим отримав диплом, він влаштувався на роботу в Державну податкову службу у місті Черкаси Черкаської області, обійнявши посаду державного податкового інспектора відділу контролю за розрахунковими операціями та сферою готівкового обігу, де пропрацював рік.

Вже у 2002 році Криштопа Максим працював на посаді державного податкового інспектора відділу оперативного контролю, заступника начальника відділу оперативного контролю ДПІ у м.Черкаси Черкаської області. Через два роки став начальником відділу оперативного контролю, завідувачем сектору оперативного контролю відділу контрольно-перевірочної роботи Черкаської об'єднаної державної податкової інспекції.

У 2006 році Криштопу було призначено заступником начальника відділу оперативного контролю управління контрольно-перевірочної роботи, начальником відділу оперативного контролю управління контрольно-перевірочної роботи, начальником відділу контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб ДПА в Черкаській області.

Через три роки Криштопа став начальником Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Черкаської області (м.Сміла), де пропрацював три роки.

У 2013 році Максима Валерійовича призначили на посаду начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області (м.Черкаси), на якій він пробув рік. 

У 2014 році Криштопа став першим заступником начальника Державної податкової інспекції у м.Черкаси Головного управління ДФС у Черкаській області. Потім місяць він пропрацював начальником Державної податкової інспекції у м.Черкаси Головного управління ДФС у Черкаській області. Опісля Максима призначили першим заступником начальника Головного управління ДФС у Черкаській області.

З 28 січня 2016 року і донині Криштопа Максим Валерійович працює на посаді начальника Головного управління ДФС у Черкаській області.

Новини 

У 2016 році в ЗМІ було опубліковано матеріал, в якому журналісти дослідили декларацію новообраного податківця. Як з’ясувалося, в 2014 році Криштопа Максим Вікторович вказав у своїй декларації суму в 1,5 мільйона гривень як подарунок, яка вже в наступному році зникла з декларації, та новенький Lexus RX 350, який він зміг придбати не дивлячись на те, що отримував лише по 6 тисяч гривень у місяць. 

Декларація

У декларації за 2018 рік Криштопа Максим Валерійович вказав квартиру на 179,70 кв. м, яка знаходиться в Черкасах. Квартирою він володіє у спільній власності з дружиною. Окрім цього, у власності Ірини знаходиться гараж на 17,40 кв. м, право на який має і Максим.

З автомобілів Максим вказав Газ 2410 1989 року випуску, яким він володіє. Їздить же Криштопа Максим на Toyota Land Cruser100 2002 року випуску, яким він має право користуватися, сама ж автівка належить Кривді Лідії Михайлівні. Дружина Ірина їздить на Lexus RX350 2008 року випуску, який належить Криштопі Людмилі Никифорівні.

Крім цього, Криштопа Максим Валерійович вказав корпоративні права дружини на ТОВ"М'ЯТА-М" (50%), в якому вона є кінцевим бенефіціаром. 

Заробітна плата Максима в 2018 році склала 297 тисяч 992 гривні. Дружина Максима у 2018 році отримала 18 тисяч 920 гривень допомоги на дитину, ще 26 гривень склали відсотки. 

Із грошових активів дружина Максима Криштопи має 657 гривень на банківських рахунках. Сам же фіскал має 18 тисяч 920 гривень на банківському рахунку і 135 тисяч гривень готівкою. 

Відео

https://youtu.be/hYzNqSjaa2U Дата народження
16 грудня 1978
Країна
Україна
Соцмережі