Максим Неліпа
  • Дата рождения
    16 October 1976
  • Страна
    Україна
  • Социальные сети
Максим Неліпа

Максим Неліпа

Український актор, шоумен і телеведучий. Зірка КВН. Був ведучим низки програм на українському телебаченні: "Погода", "Хто там?", "Народна зірка" та ін. Також брав участь в телепроекті "Танці з зірками".

Дата народження:
16.10.1976 р.
Рідне місто:
Київ

Максим Неліпа народився в простій київської сім'ї. З дитинства він виявляв акторські здібності, але реалізувати їх зміг відносно пізно.

Закінчивши середню школу, хлопець вступив до Київського політехнічного інституту (КПІ). Там він освоював професію інженера-приладобудівельника. Працювати за фахом Максиму не довелося ні дня.

Ще в студентські роки хлопець захопився грою у КВК. Так він став капітаном команди «Ковбої політеху». Участь у подіях «Клубу веселих і кмітливих» принесла Неліпі першу славу. Артистичний, дотепний і привабливий хлопець швидко підкорив серця глядачів.

Через активну участь у КВК артистові довелося вчитися у ВНЗ цілих 8 років. Балагуру по натурі було вкрай складно сидіти за підручниками.

Нарешті, закінчивши КПІ, Макс продовжив діяльність шоумена.
Свою кар'єру він почав як ведучий заходів. Першу роботу в цій сфері йому вдалося отримати завдяки знайомій журналістці. Вона представила Максима власнику одного нічного клубу. Йому був потрібний такий дотепник для проведення псевдопіонерської вечірки.

З того моменту Неліпу стали запрошувати на подібні заходи, корпоративи та міські свята.

Пізніше почалася його кар'єра на телебаченні. У 2001-му році Максим Неліпа став ведучим ранкової програми «Підйом» («Новий канал»).

Через чотири роки артист перейшов на канал «ICTV». На цьому каналі Максим Неліпа спершу вів шоу «Програй мільйон», а пізніше - прогноз погоди.

У 2007-му році «ковбой політеху» став ведучим квартирної лотереї «Хто там?» (Канал «1 + 1»).

У 2008-му році відбувся кінодебют Неліпи. Йому дісталася роль у картині «Здивуй мене».

У 2009-му році він вів телепрограму «Народна зірка».

У 2010-му році Максим Неліпа знявся в комедійному мюзиклі «Як козаки...».

Через рік артист з'явився в серіалі «Небесні родичі».

У 2012-му році Максим Неліпа отримав роль в комедійному серіалі «Байки Мітяя».
Через деякий час Максим Неліпа зник з екранів. Щоб повернутися в шоу-бізнес, він навіть просив про допомогу у своїх шанувальників.

У 2018-му році артист увійшов до складу команди «Дизель Студіо». Раніше він брав участь в деяких мініатюрах компанії. У 2018-му році Максим Неліпа став постійним учасником «дизельського» скетч-шоу «На трьох».

Насичену творчу діяльність Максим Неліпа вдало поєднує з соціальними проектами. Разом зі своїм братом артист заснував всеукраїнський благодійний фонд «Товариство рибалок».

Особисте життя

У 2003-му році Максим Неліпа одружився. Його обраницею стала дівчина, на ім'я Тамара. Через рік у молодої пари народився син. Хлопчика назвали Артемом. У 2010-му році на світ з'явилася дочка Марія.

Скандали

У 2012-му році Максим Неліпа залишив проект «Великий футбол» (канал «Україна»). Причиною став творчий конфлікт з керівництвом проекту. Максим втомився від ролі другорядного ведучого. Він нагадав, що є шоуменом, тому хоче використовувати свій потенціал на 100%.

У 2017-му році Максим Неліпа, схоже, впав у відчай. Популярний шоумен довго не міг знайти роботу. Щоб виправити своє становище, він зважився на крайній захід - попросити про допомогу у своїх численних підписників в інтернеті. Максим опублікував своє резюме з проханням про допомогу в пошуках працевлаштування.

Статок

Про доходи Максима Неліпи в пресі не повідомляється.

https://m.me/nakolinaperedukrainoy