Дата народження
07 серпня 1980
Країна
Росія
Соцмережі

Максим Саврасов

Український політик, депутат ВРУ 8-го скликання, керівник секретаріату партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» з 2014 року.

Народний депутат завжди займав бік переможців. Спочатку він був у “молодій команді” Леоніда Черновецького, зараз є одним з лідерів “Блоку Петра Порошенко”. Про нього повідомляє Політека.

  1. Біографія
  2. Сім’я
  3. Освіта
  4. Кар’єра і депутатська діяльність
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Максим Віталійович Саврасов народився 7 серпня 1980 року в м. Перм (Російська Федерація). Батько Максима, Віталій Сергійович, був військовослужбовцем, тому сім’я часто переїжджала по різних регіонах Радянського Союзу і в підсумку опинилася в Києві.

Сім’я

Максим Саврасов одружений. Разом з дружиною Євгенією виховують двох синів Степана і Федора.

Освіта

У 1987 році Максим пішов у перший клас щойно відкритої київської школи №267. Через десять років Саврасов закінчив шкільне навчання і вступив до Київського національного університету технології та дизайну.  Після закінчення цього навчального закладу Максим отримав диплом за спеціальністю “інженер-електрик”.

Другу вищу освіту Саврасов отримав вже будучи депутатом. У 2014 році Максим закінчив інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка (спеціалізація “міжнародний бізнес”, спеціальність – “економіст”).

Кар’єра і депутатська діяльність

У 1999 році Саврасов влаштовується на роботу менеджером в ЗАТ “Об’єднана Інжинірингова Компанія”. З 2002 року займається приватним підприємництвом. У 2005 році Максим переходить на роботу в рекламний бізнес. Він очолює ТОВ “Український Рекламний Альянс”.

У 2006 році рекламщик Максим Саврасов став депутатом Київради. Він увійшов до “молодої команди” тодішнього мера столиці Леоніда Черновецького. Ця фракція в київському “парламенті” представляла більшість.

Президентські вибори 2010 року привели до зміни влади в країні. Київський голова потрапив в немилість. Орієнтуючись на нову владу, 28 квітня 2011 року із об’єднання Леоніда Черновецького вийшли 17 депутатів. Серед них був і Максим Саврасов.

Ближче до парламентських виборів 2014 року Максим Саврасов зорієнтувався і приєднався до пропрезидентської політичної сили “Блок Петра Порошенка”.

Молодий політик навіть зайняв пост керівника секретаріату партії. Однак потрапити до Верховної Ради в жовтні 2014 року Саврасову не вдалося. У списку БПП він стояв під № 79, а за списком партія змогла провести лише 63 своїх представника.

Депутатський мандат Максим Саврасов отримав 11 квітня 2016 року, після того, як кілька депутатів від БПП перейшли на роботу в Кабінет міністрів. У парламенті колишній рекламщик працює в Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Крім того, Саврасов є членом кількох груп з міжпарламентських зв’язків з різними країнами.

Компромат

Максим Саврасов пов’язаний партнерськими відносинами зі скандальним нардепом Олесем Довгим. Обидва політики входили в “Блок Леоніда Черновецького” у Київраді. При цьому Довгий був заступником столичного мера і секретарем Київської міськради.

1 жовтня 2007 року Київрада під керівництвом Довгого виділила близько 2 тисяч гектарів столичної землі. Як стверджувала тоді опозиція “землевласниками” стали люди близькі до Черновецького.  Інформація про фізичних осіб не розкривалася через виконання закону про персональні дані.

А ось з юридичних осіб землю отримали ТОВ “Нексус-про”, “Атланта інвест енд девелопменд”, “Том і Ко”. Як повідомляли в “Блоці Кличка” ці фірми нібито були пов’язані з Максимом Саврасовим.

У 2012 році Олесь Довгий балотувався в депутати Верховної Ради по київському виборчому округу № 214. Його основним суперником був Віктор Чумак від партії “УДАР”. Компанія тоді вийшла досить “брудною”. Підтримку Довгому надавав Саврасов, який керував групою “спортсменів”.

Незважаючи на “зусилля” команди Довгого, перемогу на окрузі здобув “УДАРівець”.

Декларація

У звіті за 2017 рік нардеп задекларував три квартири в Києві, один будинок і одну земельну ділянку в Київській області. Одна квартира площею 69,3 кв.м розділена в частках по 25% між дружиною і дітьми парламентарія. Квартирою площею 82,9 кв. м. Саврасов володіє одноосібно. На дружину депутата Євгенію зареєстрована частка в 50% квартири площею 96,5 кв. м. Другою половиною розпоряджається батько дружини.

У власності у Євгенії Саврасової житловий будинок площею 133,7 кв. м і земельна ділянка площею 500 кв. м в селі Білогородка Київської області.

У своїй декларації нардеп зафіксував колекцію ножів в кількості 105 шт. і наручний годинник фірми Breguet.

Дружині парламентарія подобаються автомобілі Mini Cooper. Таких транспортних засобів у Євгенії два. Сам депутат надає перевагу Audi A6.

За минулий рік Максим Саврасов заробив у Верховній Раді 247 290 грн. Ще 1 014 092 грн депутату повернула компанія “Познякижитлобуд” при розірванні договору комісії. Євгенія Саврасова в 2017 році отримала у вигляді зарплати 194 471 грн.

Також у нардепа від БПП задекларовані готівкові кошти в сумі 1 500 000 грн і 350 000 доларів. Вкладів в банках у сім’ї Саврасових немає.

Дата народження
07 серпня 1980
Країна
Росія
Соцмережі