Дата народження
12 квітня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Маріам Туркменбаєва

Українська співачка, танцівниця і хореограф, соліст групи Quest Pistols Show. Також відома як учасниця шоу «Танцюють всі!» На телеканалі СТБ, де займала перше і третє місця. Її колишній хлопець - Євген Кот.


Дата народження: 12.04.1990 р.

Рідне місто: Севастополь

Маріам Туркменбаєва народилася в сім'ї спортсменів. З ранніх років вона почала займатися танцями в стилі хіп-хоп.

Коли дівчинці виповнилося 10 років, вона увійшла до складу танцювального колективу «Ми». У 16 років Маріам Туркменбаєва почала працювати в клубі «Олімп».
Пізніше дівчина переїхала до столиці. У Києві їй вдалося успішно пройти кастинг в шоу-балет «Quest», який пізніше перетворився в поп-групу «Quest Pistols Show». Маріам Туркменбаєва також виступала в складах різних колективів. Вона працювала в підтанцьовці у Світлани Лободи.

Через два роки Маріам Туркменбаєва взяла участь в талант-шоу «Танцюють всі!» Результатом участі стало бронзове призове місце.

Після участі в цьому проекті танцівниця перебралася в США. Там вона відточувала свою майстерність у кращих хореографів.

У 2012-му році Маріам Туркменбаєва знову взяла участь в шоу «Танцюють всі!». На цей раз їй вдалося посісти перше місце.

Слава до танцівниці прийшла після участі в зйомках кліпу «Санта Лючія» групи «Quest Pistols Show». Потім Маріам Туркменбаєва «засвітилася» в ряді музичних відео українських виконавців.

Варто зазначити, що протягом тривалого часу Маріам була хореографом групи «Quest Pistols Show».

З 2016-му році в цьому колективі відбулася зміна складу. Згодом Маріам Туркменбаєва стала її вокалісткою. Колектив, як і раніше, користується широкою популярністю, але переважно в Росії.

Маріам Туркменбаєва продовжує ставити хореографічні номери для різних артистів. Танцівниця також дає уроки хореографії. У вільний час артистка любить дивитися кіно. Дівчина захоплюється індійською культурою.

Особисте життя

Маріам Туркменбаєва зустрічалася зі своїм партнером по танцях Євгеном Котом. Вони були знайомі вже давно, перш ніж між ними спалахнула любов. Маріам і Женя періодично перетиналися по роботі і мали один до одного теплі почуття. Зблизитися їм допомогло шоу «Танцюють всі!». Друзі виступали разом в рамках цього проекту.
Спочатку пара приховувала свої почуття, але ведуча програми Лілія Ребрик розсекретила їх.

Після проекту Маріам і Женя планували спільну поїздку на Гаїті.
Через кілька років романтичні стосунки вичерпали себе і пара розлучилася. Інші відомості про особисте життя танцівниці пресі невідомі.

Статок

Інформація про доходи танцівниці відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
12 квітня 1990
Країна
Україна
Соцмережі