Дата народження
26 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі
1196

Марічка Падалко

Українська телеведуча, ведуча ТСН на каналі 1 + 1. Заміжня за Народним депутатом України і журналістом Єгором Соболєвим.

Дата народження: 26.02.1976 р

Рідне місто: Київ

Повне ім'я популярної телеведучої – Марія Володимирівна Падалко.

Вона народилася в сім'ї перекладача і викладача іноземних мов. З самого дитинства батьки готували Марічку до вступу на факультет англійської філології. Дівчинка навчалася у спеціалізованій школі і займалася з репетитором, який був університетським викладачем.

Свої перші гроші Марічка Падалко отримала за переклад інструкції з англійської мови. Клієнта підкинула мама. Заробіток юної Марічки склав 30 доларів.

Визначене батьками майбутнє змінила американська програма з обміну студентами. Марічка Падалко змогла тимчасово залишити український ВНЗ і пройти навчання у США. Там вона вивчала журналістику у флоридському університеті. Свій перший журналістський досвід Марічка отримала саме в Штатах. Дівчина опублікувала деякі матеріали в одній з місцевих газет.

У 1999-му році Марічка Падалко пройшла стажування в українській службі «ВВС», що функціонує в Лондоні.

У тому ж році дівчина почала співпрацювати з каналом «УТ-1». Її конкурентною перевагою було не лише знання англійської мови, але також володіння такою недосяжною дивиною, як інтернет... У ті довіртуальні часи швидкісний обмін інформацією журналістам забезпечував телетайп. Трохи пізніше Марічка пройшла практику в телепрограмі «Світ спорту». Це допомогло їй вкоренитися на телебаченні.

У 2002-му році вона почала працювати на каналі «1 + 1». Марічка Падалко вела програму «Проспорт».

У 2006-му році вона перейшла у новинну службу «ТСН». Також Марічка вела ранкове шоу на цьому ж мовнику.

Пізніше вона стала ведучою дитячого шоу «Марічкин кінозал».

Особисте життя

Про першого чоловіка Марічка не розповідає колегам, бо журналіст уявляє, чим усе може закінчитися. Відомо, що ведуча 15 років була з ним у шлюбі. Переконана кар'єристка у 30 років захотіла дітей, але обзавестися потомством у пари не вийшло.

Другим чоловіком телезірки став Єгор Соболєв, журналіст і депутат партії «Самопоміч».

У 2007-му році у пари народився син Михайло. Через рік на світ з'явилася дочка Марія. У 2010-му році родина поповнилася ще однією дитиною. Нею стала дівчинка Катерина.

Скандали

У 2014-му році на батьків Марічки був скоєний абсолютно дивний напад. Коли їх не було вдома, невідомі увірвалися в квартиру. Зловмисники влаштували розгардіяш, але нічого не вкрали.

У 2015-му році Марічка Падалко вигнала з дому чоловіка – депутата Єгора Соболєва. Причиною стало несумлінне виконання політичного обов’язку. Про це потерпілий поскаржився на своїй Facebook-сторінці. Як Єгор написав у своєму пості, критика і тиск з боку дружини не дозволили йому залишитися вдома.

Марічка була вкрай незадоволена діями партії «Самопоміч», до якої входить її чоловік. Вона заявила чоловікові, що більше не пустить в гості членів фракції, які не голосували за антидискримінаційні слова. Єгор Соболєв розцінює дії дружини, як акт дискримінації.

У грудні того ж 2017-го року Марічка Падалко повідомила на своїй сторінці, що невідомі погрожують облити кислотою її трьох дітей. Як розповіла телеведуча, у своїй поштовій скриньці вона виявила об'ємний лист. У ньому невідомий сильно сварив її чоловіка-нардепа. Засуджуючи його вчинки, автор повідомлення пригрозив розправою. Невідомий також звинуватив політика в роботі на Москву.

У 2018-му році Марічка Падалко виступила проти появи Оксани Марченко – телеведучої та куми Володимира Путіна – в шоу «Танці з зірками». Стало відомо, що команда «ТСН», в якій працює Марічка, склала колективний лист з вимогою усунути Марченко від проекту.

Статок

За 2017 рік Марічка Падалко задекларувала 569,4 тис. грн прибутків.

Дата народження
26 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі