Дата народження
16 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Українська співачка. Народна артистка України, кандидат філологічних наук. Була одружена з Дмитром Небесійчуком (1993). Дочка Ярина.

Дата народження:
16.06.1970 р.
Рідне місто:
Харків

Марія Бурмака народилася в сім'ї педагогів. Вона є двоюрідною сестрою політичного діяча Юрія Павленка.

З ранніх років Маша цікавилася музикою. У дитинстві вона вчилася в музичній школі по класу гітари. Здобувши середню освіту, дівчина вступила на факультет філології Харківського університету.

У студентські роки Марія Бурмака почала складати пісні.
Її музична кар'єра взяла обороти в 1989-му році. Тоді співачка-початківець виступила на фестивалі «Оберіг». Пізніше Марія Бурмака посіла друге місце на престижному фестивалі «Червона Рута». Незабаром у світ вийшов альбом "Ой, не квiтні, весно ...".

У 1991-му році канадська компанія «Хорал» випустила другий альбом української співачки. Він отримав назву «Марія». Композиції цієї платівки були виконані в жанрі нью ейдж.
У цьому ж році Марія Бурмака переїхала до Києва. У столиці її діяльність перейшла на новий рівень.
У 1993-му році треки співачки набрали популярність. Пісні Марії Бурмаки очолили чарти радіо «Промінь».

Варто відзначити, що в 90-х рр. Марія Бурмака поєднувала музику з кар'єрою на телебаченні. Співачка виступала ведучою програм на каналах «СТБ» і «УТ-1».
У кінці століття Марія Бурмака знайшла широку популярність не тільки в Україні, але також у Польщі. Її треки «Хто я така» і «Сонцем, небом, дощем» стали абсолютними хітами для польських слухачів. Співачка планувала випустити збірку композицій польською мовою, але втілити цей задум їй не вдалося.

2005-ий рік видався досить насиченим для артистки. Співачка видала кілька англомовних версій своїх шлягерів. Вона виступила на благодійних концертах в Північній Америці. Марія Бурмака також прочитала кілька лекцій в професорському клубі Колумбійського університету в Нью-Йорку. У цей же період вона виступила на українському етнічному фестивалі «Верховина», який проходить в США, а також взяла участь у польському фесті «Лемківська ватра».

У 2008-му році Марія Бурмака увійшла до складу журі літературного конкурсу «Книга року ВВС».

У 2010-му році разом з Пітером Ярроу співачка записала спільний альбом «Do not laugh at me». Пізніше артисти дали кілька спільних виступів.

У 2011-му році Марія Бурмака стала автором і ведучою рубрики «Музика сніданок» (канал «1 + 1»). У тому ж році вона почала вести програму «Музика для дорослих з Марією Бурмакою» (канал «ТВі»).

Співачка продовжує вести активну творчу діяльність. Вона охоче долучається до різних благодійних акцій і соціальних проектів.
У 2013-му році Марія Бурмака брала участь в подіях Євромайдану. Вона також сприяла в організації переїзду поранених в Польщу.

Особисте життя

У 1993-му році Марія Бурмака вийшла заміж. Її чоловіком став Дмитро Небейсейчук. Через 2 роки у пари народилася дочка. Дівчинку назвали Яриною. Через деякий час пара розлучилася.

Статок

Інформація про доходи Марії Бурмаки не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
16 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі