Дата народження
02 березня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
531

Марія Яремчук

Співачка

Дата народження: 02.03.1993 р.

Рідне місто: Чернівці

Дочка співака, народного артиста України Назарія Яремчука, частково успадкувала його талант. На жаль, батько не зміг стати її творчим наставником. Коли Марії виповнилося 2 роки, Назарій помер від раку шлунку.

У дитинстві Марія була дуже вгодованою дівчинкою. Нерідко вона прокидалася вночі, щоб поїсти. Її улюбленими нічними стравами були битки та пельмені. Як пізніше згадувала поп-зірка в інтерв'ю, ці "зпідковдряні" вилазки робили її щасливою.

У 2009-му році майбутня співачка закінчила гімназію і вступила в Київську академію естрадного та циркового мистецтва ім. Л.О. Утьосова. Там вона осягала майстерність естрадного вокалу. У Марії також є друга вища освіта. Його вона отримала в ЧДУ за фахом міжнародні відносини.

У 2012-му році Марія Яремчук розпочала свою співочу кар'єру, ставши учасницею проекту «Голос країни». На цьому шоу її помітив російський композитор Ігор Крутой. Завдяки його сприянню співачка виступила від України на конкурсі «Нова хвиля». Участь Марії в конкурсі спонсорував Ринат Ахметов.

У 2014-му році Марія Яремчук вирушила на «Євробачення» від України. З піснею «Tick-Tock» вона посіла 6-е місце.

У травні 2018 го року Марія Яремчук повідомила про закінчення своєї творчої діяльності.

Особисте життя

У 2015-му році Марія виступила в дуеті з Олександром Пономарьовим. Це спричинило плітки про роман співаків. А. Пономарьов спростував їх.

Пізніше поповзли чутки про роман Марії з репером Ліоном. Марія зазначила, що між ними був виключно творчий роман.

В інтерв'ю співачка повідомила, що, як будь-яка дівчина, шукає прототип свого батька. Її приваблюють зеленоокі брюнети.

Скандали

У 2012-му році в пресі з'явилася інформація, що Марія Яремчук стає новою учасницею тріо «ВІА Гра». Продюсер колективу спростував ці плітки. У 2017-му році співачка зняла скандальний кліп на пісню «Ти в мені є». Відео має еротичний характер. Досить швидко кліп нарвався на критику. Співачку дорікнули тим, що вона ганьбить ім'я свого батька. Марія зазначила, що кожна людина повинна бути собою.

Варто відзначити, що Марія Яремчук часто публікує на своїй сторінці інтимні фото. Вона також знялася в еротичній фотосесії для чоловічого журналу.

Статок

Інформація про прибутки Марії Яремчук відсутня в відкритих джерелах.Дата народження
02 березня 1993
Країна
Україна
Соцмережі