Дата народження
25 травня 1979
Соцмережі
200

Марія Єфросініна

Телеведуча, актриса, громадський діяч

Дата народження: 25.05.1979 р.

Рідне місто: Керч (Крим)

Маша Єфросініна з дитинства виявляла тягу до знань і схильність до гуманітарних наук. Старанна учениця закінчила школу із золотою медаллю. Вищу освіту вона отримала в КНУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю перекладач (англійська та іспанська мови).

Дебют Маші на телебаченні відбувся, коли їй було 19 років. Дівчина стала ведучою шоу «Щасливий дзвінок» (УТ1). Незабаром Машу помітили творці ранкової програми «Підйом», запуск якої планувався на «Новому каналі». Так Маша Єфросініна стала її ведучою. У 2002-му році програма «Підйом» отримала звання кращого телешоу за версією «Телетріумфу».

У 2005-му році Маша Єфросініна вела 50-й ювілейний конкурс «Євробачення».

У жовтні того ж року вона перейшла в проект «Лінія конфлікту» каналу ICTV. Через рік ведуча з'явилася на телеканалі «Інтер».

У 2006-му році фото Маші прикрасило обкладинку журналу "ELLE". Тоді ж популярна ведуча увійшла в сотню найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

У цей період стрімкими темпами зростає затребуваність української телеведучої. Вона почала співпрацювати не тільки з вітчизняними, але також з російськими телеканалами. Маша Єфросініна з'являється на «Муз-ТВ», «НТВ» і «ДТВ». Незважаючи на кар'єру в шоу-бізнесі, освіта перекладача виявилася не марною. Завдяки доброму знанню іноземних мов, Маша Єфросініна змогла взяти інтерв'ю з перших вуст у відомих зарубіжних політиків і діячів культури. У їх числі Пауло Коельо, Сезарія Евора, Анні Жирардо, Енріке Іглесіас, Жерар Депардьє, Келлі Джонс, Роберто Лоретті та інші.

У 2007-му році Маша Єфросініна розпочала свою театральну кар'єру. Вона дебютувала в комедійній виставі-антрепризі «Допомогти так легко, або Звідки беруться діти». Продовжити кар'єру в театрі їй не дозволила висока завантаженість на телебаченні.

У тому ж році вона знялася в кліпі Віталія Козловського на пісню «Ти хотіла». У 2008-му році Маша Єфросініна з'являється в шоу «Модний вирок» на каналі «Інтер». У ньому вона виконує роль адвоката.

З 2009-го по 2013-ий рр. вона стає ведучою і продюсером багатьох програм на «Новому каналі».

У 2014-му році Маша відправилася в творчу відпустку, щоб приділити більше часу сім'ї і своїм соціальним проектам. Через рік вона повернулася на екрани з авторською програмою. Нею стало ток-шоу «Відверто з Машею Єфросініною», яке вийшло на телеканалі «Україна».

У 2016-му році ведуча отримала головну роль в серіалі «Потрійний захист».

Рік по тому вона стала ведучою програми «Сюрприз. Сюрприз»(СТБ). Як пізніше зізналася Маша, це шоу - проект її мрії.

У 2018-му році телезірка знялася у фільмі «Зимова казка».

Незважаючи на бурхливу творчу діяльність, у Маші Єфросініної знаходиться час на соціальні проекти. Вона охоче співпрацює з благодійними програмами, спрямованими на допомогу хворим дітям. Телеведуча є автором благодійного проекту "Charity weekend". В його рамках знаменитості проводять різні майстер-класи. Гроші, виручені з квитків, йдуть на благодійність. Щорічно проводиться фестиваль, який пропагує сімейні цінності і здоровий спосіб життя.

У 2018-му році Маша Єфросініна стала послом доброї волі ООН.

Особисте життя

Чоловіком Марії є підприємець Тимур Заурбекович Хромаєв. У період з 1997-го по 2001-ий рік він займав керівні посади в Міністерстві економіки та фінансів України. Пізніше він працював у банківській сфері.

16-го лютого 2004 року у пари народилася дочка Нана. Через 10 років в родині з'явився син Олександр.

Скандали

У 2016-му році в ЗМІ з'явилася скандальна інформація про продаж нерухомості Маші Єфросініної. Як стало відомо пресі, квартира, в якій мешкає родина телезірки, виявилася продана її свекрухою Аллою Хромаєвою. Повідомляється, що Маша не знала про продаж майна. Тепер її сім'ї доведеться виселятися. Сама ж ведуча пояснила, що її ніхто не виселяє, а розділ майна між свекрами триває вже давно.

Статок

У 2016-му році Маша Єфросініна стала першою зіркою українського шоу-бізнесу, яка публічно задекларувала свої прибутки. Згідно з даними електронної декларації, сім'ї телеведучої належить 11 млн грн.

Дата народження
25 травня 1979
Соцмережі