Дата народження
26 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка

Дата народження: 26.11.1990 р.

Рідне місто: Київ

Повне ім'я співачки - Собко Марія Ігорівна.

У дитинстві Маша навчалася в гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов. Особливий інтерес вона проявляла до вивчення правознавства. Саме з цього предмету були відзначені особливі досягнення Маші. Крім шкільних занять, дівчинка цікавилася музикою. Протягом 5-ти років вона співала класичні духовні композиції в складі хору.

У 2007-му році Маша Собко вступила до Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Там вона вчилася на факультеті міжнародної інформації і права. У тому ж році Маша Собко стала переможницею програми «Караоке на майдані». Незабаром вона взяла участь в талант-шоу «Шанс». На цьому проекті співачка посіла третє місце.

У 2008-му році пісня «Глупая любовь», яку Маша виконала на талант-шоу, потрапила в радіоефіри. У цьому ж році Маша Собко отримала титул «Молодого таланту року» за версією премії «Фаворити успіху».

У 2010-му році співачка проходила конкурсний відбір на участь у «Євробаченні». Дівчині вдалося вийти у фінал, але Україну вона так і не представила. Пізніше вона змагалася в проекті «Україна сльозам не вірить».

У 2011-му році Маша Собко перемогла в номінації «Дебют року» на церемонії «CRYSTAL AWARDS 2011». У цьому році вона представила Україну на міжнародному конкурсі «Нова хвиля». Маші вдалося виграти друге місце.

Особисте життя

У 2011-му році українській співачці приписували роман з російським артистом Андрієм Грізлі. Маша Собко спростовувала ці чутки.

3-го жовтня 2013 року співачка вийшла заміж. Її обранцем став оператор Артем Онещак. Через 2 роки в сім'ї народилася дочка. Батьки назвали її Малена.

Скандали

У 2012-му році на церемонії «Людина року» розгорівся скандал. Українська співачка Маша Собко позувала для фотографів на фоні банера. Тим часом на червоній доріжці з'явилася французька зірка Патрісія Каас. Помітивши її, організатори заходу почали відсувати Машу, щоб сфотографувати француженку на тлі банерів. Незважаючи на це, українська співачка не влаштувала скандал. Вона мовчки відреагувала на дії безтактних організаторів.

Статок

У 2011-му році, після участі в «Новій хвилі», Машу Собко стали запрошувати на корпоративи російські депутати. Гонорар співачки становив 2-3 тис. USD за годину.

Більш докладні відомості про прибутки Маші Собко пресі не відомі.

Дата народження
26 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі