Країна
Білорусь
Соцмережі

Марина Грицук

Актриса, шоу-вумен, гумористка, телеведуча

Дата народження:
21.03.1980 р.
Рідне місто:
Брест (Білорусь)

Повне ім'я Марусі — Марина. Вона народилася в день весняного рівнодення. У білоруському шоу-бізнесі її називають людиною без нервів. Це досить дивно для матері чотирьох дітей, не рахуючи чоловіка. Але про все по черзі.

Після школи Маруся Грицук вибрала для себе зовсім нетворчу спеціальність. Дівчина вступила в Брестський державний технічний університет. Там вона вивчала економіку.

Ще на першому курсі Маруся Грицук захопилася грою в КВК. Грицук грала в таких командах, як «БДУ» і «Збірна СРСР».

У 2004-му році вона взялася за кар'єру телеведучої. Гумористка з модельною зовнішністю вела на білоруському телебаченні такі шоу, як «Фактор сміху», «Наш ранок», «Срібний грамофон», «Жди меня» і «Батьки в школу».

У 2019-му році вона увійшла до складу української команди «Дизель шоу». У проект колишню КВК-шницю привів її земляк і постійний актор «Дизель Студії» Євген Сморигін. Команда дуже тепло прийняла нову артистку. Особливо зрадів Олександр Бережок, який вже давно мріяв про брюнетку в колективі.

У «Дизель-шоу» Марусі Грицук переважно довіряють зворушливі жіночні образи. Як зазначив художній керівників Єгор Крутоголов, «Дизель Студіо» має намір представляти публіці все більше нових осіб.

За словами самої Марусі Грицук, в команді «дизелів» вона помолодшала на 15 років. Актриса зазначила, що вже давно не виступала на сцені, тому була щаслива згадати КВК-шний досвід.

Особисте життя

Маруся Грицук не просто щаслива дружина, але і багатодітна мама. Її чоловік Яким Тишко є учасником музичного гурту «Чистий голос». У пари четверо синів: Данило (2006 р. н.), Всеволод (2008 р. н.), Акім (2012 р. н.) та Марк (2017 р. н.). Батько сімейства мріє про п'яту дитину і сподівається, що цього разу вийде дочка.
Сім'я проживає в Мінську.

Цитати

Нова артистка «Дизель-шоу» і багатодітна мати ділиться рецептом свого сімейного благополуччя.

Маруся Грицук впевнена: щастя матері — запорука щасливої родини. Щоб не захмарюватися і мінімізувати свої стреси, піклуючись про дітей, Маруся не забуває про свої потреби. Вона зазначає: зустрічі з подругами, відвідування салонів краси, заняття своїми хобі повинні бути регулярними. За словами артистки, мати — це своєрідна батарейка, яка повинна накопичувати енергію, щоб потім її віддавати.

Як розповідає Марина, після народження третьої дитини вона стала простіше відноситися до всіх речей. Артистка вважає, що не варто занадто багато вимагати від дитини та не обтяжувати її дорослими обов'язками. Запорука щастя в дорослому житті — це щасливе дитинство. Дітям потрібно дозволяти бути собою, самореалізовуватися і вибрати власний шлях. Правда, у багатьох випадках батьки намагаються задовольнити свої амбіції через дитину, зламати та підпорядкувати її своїй волі. Але хороші оцінки в школі не роблять дитину щасливою.

Маруся Грицук переконана: на дитину не можна піднімати ні голос, ні руку. З нею потрібно говорити з любов'ю в тоні.

Статок

Інформація про доходи Марусі Грицук не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\1-5\1.04\Маруся Грицук.jpg


Країна
Білорусь
Соцмережі