Дата народження
28 серпня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі

Український актор. З 2005 року працює в Київському академічному Молодому театрі. У 2015 році за роль Вурма в спектаклі «Підступність і кохання» Марк Дробот отримав премію «Київська Пектораль» в номінації «За краще виконання чоловічої ролі другого плану». 

Біографія

Марк Дробот з'явився на світ 27.08.1986 року в Хмельницькій області, в місті Шепетівка. Професію актора отримав в інституті імені Карпенка-Карого в Києві.

Батьки актора також отримали освіту в Київському інституті театру, кіно і телебачення. І батько, і мати готувалися стати режисерами. Але для того, щоб заробити грошей вирішили деякий час провести на Півночі. Сім'я довго жила у Верхоянському районі Якутії, в робочому селищі Батагай, з населенням близько п'яти тисяч поселенців. Організоване воно було на місці олово-нікелевих розробок. Батьки Марка працювали в будинку культури. Саме слідом за ними Марк і прийняв рішення про майбутню кар'єру. В Україну родина повернулася після перебудови.

Кар'єра

Марк Дробот грає в академічному Молодому театрі в Києві з 2005 року.

Паралельно з 2006 року зіграв понад шістнадцять ролей у кінофільмах і телесеріалах.

Найбільш відомими стали ролі в серіалах «Село на мільйон» і «Центральна лікарня», де Марк зіграв неоднозначних персонажів. По-своєму чарівні вони, однак, діють виключно в своїх інтересах.

Останньою роботою стала роль у серіалі «Кріпосна», який стартував наприкінці 2018 року.

Досягнення

Марк Дробот нагороджений театральною премією «Київська Пектораль» у 2015 році за краще виконання чоловічої ролі другого плану.

Чутки і скандали

До 2006 року Марк Дробот не був задіяний у виставах і зйомках. Поодинокі постановки приносили по шістдесят гривень. Через творчу кризу він поїхав на Батьківщину і став працювати різноробочим. Свою нереалізованість актор топив у алкоголі в компанії друзів дитинства. У барах Марк співав у караоке. Як виявилося, у нього досить приємний і сильний голос.

Свої роботи в кіно вважає за краще не дивитися - кожен раз знаходить недоліки в грі. Зате батьки чесно кажуть, де тон і настрій були обрані вірно, а де можна було зіграти краще.

Статки і джерело доходу

Крім гонорарів за виконання ролей у театральних постановках і телевізійних серіалах, інших джерел доходу у Марка Дробота немає.

Особисте життя і сім'я

Дружина Марка Дробота також грає в театрі. Актор уклав шлюб з наймолодшою ​​учасницею театру «Золоті ворота» Іриною Ткаченко.

Фото і відео

марк дробот

https://www.youtube.com/channel/UCly3NxhOXthh3roJoTHlRYg


Дата народження
28 серпня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі