Дата народження
06 квітня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Співак, продюсер, телеведучий

Дата народження: 06.04.1986 р.

Рідне місто: Южноукраїнськ (Миколаївська область)

Артист виступає під псевдонімом. Його справжнє ім'я - Савенко Марк Олександрович.

Батьки Марка - фізики-ядерники. Спершу сім'я проживала в Німеччині, а пізніше переїхала до Ірану. Там минуло дитинство хлопчика. У той період він навчався малювати та співав в дитячому музичному колективі. Разом з музикантами він виступав на різних святах.

У 2000-му році родина повернулася в Україну. Незабаром Марк Савін увійшов до складу театру естрадної пісні «Галатея». Разом з трупою він брав участь в різних концертах і конкурсах.

Здобувши середню освіту, Марк Савін вступив в Естрадно-цирковий коледж. Вищу освіту він здобув в Академії Києво-Печерської лаври. Там юнак освоював спеціальність педагога з вокалу, естрадного виконавця і диригента вокального ансамблю.

У цей період Марк продовжив концертну діяльність.

У 2002-му році він виграв гран-прі на фестивалі «Чорноморські ігри».

Через 4 роки Марк Савін придбав першість на престижному італійському фестивалі «Benjo Festival».

Зірка талановитого хлопця запалала завдяки українському шоу «Фабрика зірок-2». Марку вдалося потрапити в цей проект.

Після «Фабрики» Марк Савін отримав посаду ведучого на шоу «Кліпси» («Новий канал»).

У 2010-му році він відкрив власний лейбл «Love inc music». У тому ж році співак виступив у суперфіналі конкурсу «Euro voice».

Зараз пісні Марка Савіна звучать на хвилях топових радіостанцій України. Його кліпи транслюються на рейтингових музичних каналах України та Росії.

У Росії зірку представляє престижний лейбл «Моноліт».

Особисте життя

Марк Савін не розповідає про своє особисте життя.

Відомо, що на шоу «Фабрика зірок» у Марка зав'язався роман з іншого конкурсанткою Оленою Виноградовою. Але їхні стосунки не були дуже тривалими.

У 2013-му році в головній ролі кліпу на пісню «Вічність» зіграла його кохана. Ім'я дівчини не розголошується. Марк Савін також не повідомляє подробиці свого нового роману.

Скандали

У 2009-му році Марк Савін виступив на корпоративній вечірці. Співака особливо гаряче вітала жіноча половина гостей. Цей факт не перенесла тодішня дівчина Марка - Олена Виноградова. Вона закотила артисту бурхливу сцену ревнощів.

Статок

Інформація про прибутки співака не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
06 квітня 1986
Країна
Україна
Соцмережі