Дата народження
27 червня 2002
Країна
Україна
Соцмережі
35

Марта Костюк

Марта Костюк - українська тенісистка, переможниця Відкритого чемпіонату Австралії 2017 року в одиночному розряді серед юніорок і Відкритого чемпіонату США 2017 року в парному розряді серед юніорок. 

Біографія

Марта Костюк - одна з наймолодших тенісисток України. Народилася в 2002 році і з раннього дитинства займалася спортом. Батько Марти є директором одного з тенісних клубів, а мати - в минулому була професійною тенісисткою. Марта Костюк навіть тренувалася деякий час під керівництвом рідного дядька - Тараса Бейко.

Кар'єра

Вперше ім'я юної спортсменки стає відомим у 2015 році. Тоді Марта Костюк виграє турнір Orange Bowl. У 2016 році українська тенісистка виграє турнір Petits As, який визнається в експертному середовищі змаганням юних зірок.

Великий успіх очікував тенісистку в 2017 році. Марта Костюк вперше виграє юніорський турнір «великого шолома» - Australian Open. У тому ж році дебютує на дорослому рівні і виграє турнір в Угорщині.

Ще один успіх чекає Марту Костюк восени минулого року, коли в парі з Ольгою Данилович виграє юнацький Відкритий чемпіонат США.

У 2018 році юна тенісистка починаєвиступати у дорослих турнірах. Проходить кваліфікацію відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Також виграє свій перший турнір ITF.

Досягнення

Марта Костюк - одна з найбільш успішних і найперспективніших тенісисток України. Є чемпіонкою Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Володарка першого місця в командному категорії на Відкритому чемпіонаті Америки серед юних спортсменок.

Чутки і скандали

Марта Костюк не встигла прославитися скандалами. Спортсменці лише 16 років і вона починає свій шлях у житті і професійному спорті. Однак її часто критикують в соціальних мережах і в експертному середовищі. Марту Костюк називають не самостійною спортсменкою. Заявляється, що всіма своїми успіхами вона повністю зобов'язана своїм батькам - професійним спортсменам.

Статки і джерела доходів

Марта Костюк заробляє великі гроші для дівчини-підлітка. За свою недовгу кар'єру вже виграла кілька сотень тисяч доларів в якості призових. У юної чемпіонці є спонсорські та рекламні контракти, суми винагороди за якими оцінюються в кілька десятків тисяч доларів.

Сім'я і особисте життя

Про особисте життя юної спортсменки - мало що відомо. Марта Костюк присвячує весь час тенісу і навчанню, не залишаючи можливостей для налагодження партнерських або дружніх відносин.

Фото і відео


Дата народження
27 червня 2002
Країна
Україна
Соцмережі