Дата народження
10 листопада 1996
Країна
Болівія (Багатонаціональне Держава)
Соцмережі

Українська співачка і телеведуча болівійського походження. Співає іспанською, російською та португальською мовами. Також володіє українською і англійською мовами.

Дата народження:
10.11.1996 р
Рідне місто:
 Кочабамба (Болівія)

Мішель Андраде народилася в незвичній сім'ї. Її батько - болівієць, а мати - українка.
З ранніх років Мішель відчувала сильну тягу до музики. Осягнення мистецтва вона поєднувала з заняттями спортом. Мішель Андраде займалася волейболом, художньою гімнастикою і танцями.

Коли дівчинці виповнилося 13 років, вона переїхала в Україну. Там вона поступово вивчила українську та російську мови. Саме в Україні Мішель Андраде посала навчання в музичній школі. Там дівчина осягала гру на фортепіано.
Вищу освіту вона отримала в Київському інституті музики ім. Р. Глієра на факультеті естрадного вокалу.

У 2013-му році Мішель Андраде вперше «засвітилася» на телебаченні. Вона взяла участь у вокальному талант-шоу «Х-фактор». Домогтися перемоги на проекті їй не вдалося, проте, саме він відкрив дівчині дорогу в шоу-бізнес.
Через деякий час співачка-початківець познайомилася з репером Потапом, який став її продюсером.

У 2016-му році Мішель Андраде вперше вийшла на велику сцену, на якій виступила разом з гучним гуртом «Mozgi». Цей значний дебют відбувся на концерті, організованому телеканалом «М1».

У 2017-му році Мішель зайняла пост ведучої хіт-парадів музичних відео на каналі «М1».

У цьому ж році вийшов перший кліп співачки на пісню «Хватит свистеть». Незабаром відбувся сольний концерт Мішель Андраде. У грудні 2017 го року Мішель разом з групою «Mozgi» отримала премію на престижній музичній церемонії «M1 Music Awards. III елемент ».

У 2018-му році співачка випустила дебютний альбом. Платівка отримала назву «La primavera boliviana».

Музичну кар'єру Мішель Андраде поєднує з діяльністю в кіно. У 2014-му році вона дебютувала у фільмі «Гаджьо». Дівчині дісталася головна роль. У2016-му році вона знялася в картині «Ніч Святого Валентина», а через 2 роки отримала роль в стрічці «Прислуга».

Мішель Андраде також бере участь у розважальних телепрограмах.

Особисте життя

Співачка не афішує своє особисте життя. В одному з інтерв'ю вона зізналася, що в пісні «Musica» розповіла про свою історію кохання.

Скандали

В одному з інтерв'ю Мішель Андраде показала всіх своїх скелетів і скелетиків у шафі. Співачка зізналася, що ходила по-маленькому в басейн, копирсалася в носі, перебуваючи в ліфті, їла з підлоги, брала їжу руками зі сковорідки та крала в магазині. Дівчина зізналася, що їй снилися еротичні мрії зі знаменитостями.

Статок

Інформація про доходи Мішель Андраде не представлена у відкритих джерелах.

Дата народження
10 листопада 1996
Країна
Болівія (Багатонаціональне Держава)
Соцмережі