Дата народження
05 березня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, актриса

Дата народження: 05.03.1986 р.

Рідне місто: Бурштин (Івано-Франківська область)

Міка Ньютон - сценічний псевдонім співачки. Її справжнє ім'я Оксана Стефанівна Грицай.

У родині Міки були музиканти. З дитинства вона опановувала гру на фортепіано в музичній школі. Паралельно Міка Ньютон займалася вокалом. Своє сценічне життя вона почала в 1995-му році.

У 2001-му році Міка перебралася в столицю. Там вона вступила до Київського державного коледжу естрадно-циркового мистецтва. У коледжі вона навчалася на факультеті естрадного вокалу.

Через рік Міка Ньютон стала переможницею на фестивалі «Чорноморські ігри». Там співачку зауважив продюсер Юрій Фальоса. У тому ж році артистка підписала з ним контракт. Авторство її псевдоніма належить продюсеру. Незабаром Міка Ньютон випустила пісні «Убежать» і «Аномалия». Обидві вони стали хітами. На українському телебаченні відмовилися транслювати кліп на пісню «Убежать». Причини виявилися етичними. Тому велика популярність до Міки в Україні прийшла після прем'єри відео на пісню «Аномалия». Пізніше розгорнулася бурхлива творча діяльність співачки в Росії.

У 2005-му році відбувся реліз дебютного альбому «Аномалия». Його заголовна пісня стала саундтреком до фільму «Від 180 і вище». З цього моменту багато треків Міки прикрасили різні кінокартини.

У 2007-му році співачка вчилася в Гілфордській академії (Англія).

Через рік вона створила свою громадську організацію «За МИР».

У 2011-му році Міка Ньютон представила Україну на «Євробаченні». З піснею «Angel» вона посіла 4-е місце.

Після «Євробачення» лейбл «JK-music group» запропонував співпрацю співачці і її продюсеру. Так Міка Ньютон переїхала жити до Каліфорнії. Компанія займається просуванням співачки на Заході. З нею працює музикант Ренді Джексон. Міка розповідала, що мріє отримати «Grammy». Співачка оселилася в трикімнатному котеджі в центрі Лос-Анджелеса. Американська преса відмінно прийняла українську зірку.

У 2014-му році Міка Ньютон заявила, що більше не хоче співати, а ще сильніше не бажає з'являтися в українських ЗМІ. У той період вона почала зніматися в рекламних роликах.

У 2017-му році Міка Ньютон знялася в документальному фільмі «Американська мрія. У пошуках правди».

Особисте життя

У 2018-му році співачка повідомила про намічене весілля. Її обранцем став Кріс Сааведра. Церемонія повинна відбутися перед Різдвом, 22-го грудня.

Майбутнє подружжя випадково познайомилися в продуктовому магазині. Через рік знайомства у пари зав'язався роман.

Скандали

У 2011-му році Міка Ньютон перемогла на конкурсному відборі на «Євробачення». Інші учасники наполягали, що її перемога є фальсифікацією. Після перевірки порушення не були виявлені.

Статок

Інформація про прибутки співачки відсутня.

Дата народження
05 березня 1986
Країна
Україна
Соцмережі