Дата народження
08 травня 1995
Країна
Україна
Соцмережі

Михайло Буділов

Буділов Михайло Михайлович: наймолодший депутат Київради, любитель театрів і річкових прогулянок

Буділов Михайло Михайлович виступає проти прямого і непрямого підкупу виборців, але у той самий час водив їх в театр і катав на кораблі по Дніпру.

Біографія

Буділов Михайло Михайлович народився 8 травня 1995 року в Києві.

Освіта

Михайло Буділов у 2008 році закінчив столичну сто дев'яносту школу. Потім навчався в економіко-правовому ліцеї і третьому медичному коледжі.

У 2018 році отримав бакалаврський диплом за юридичною спеціальністю у лінгвістичному університеті. Продовжує здобувати освіту у сфері менеджменту у лінгвістичному університеті та фінансів у Інституті післядипломної освіти Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка.

Михайло Буділов проходив стажування в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України та отримав сертифікат підвищення кваліфікації.

Сім'я

Михайло Буділов неодружений. Проживає з матір'ю - Пилипець Христиною Андріївною і братом - Буділовим Іваном Михайловичем.

Мати працює у Комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови - гімназія №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району Києва».

Молодший брат вивчає видавничу справу та редагування у Київському політеху. З 28 січня 2019 року - помічник депутата Київради.

Кар'єра

У віці вісімнадцяти років Михайло Буділов починає займатися суспільно-політичною діяльністю. Михайло вступає у політичну партію ВО "Свобода". На парламентських виборах у 2012 і 2014 роках Буділов був довіреною особою кандидата в народні депутати, члена ВО "Свобода" Андрія Іллєнка.

У сьомому і восьмому скликаннях Верховної Ради працював його помічником. У першій каденції - на громадських засадах, у другій - на платній основі.

Протягом 2014-2015 років Михайло виконував обов'язки заступника голови Деснянської районної партійної організації "свободівців". З 2018 року керує організацією вже без приставки "в.о.".

У грудні 2015 року за мажоритарним округом обрався до Київської міської ради. Став депутатом у віці двадцяти років - наймолодший у восьмому скликанні Київради. Буділов увійшов у постійну комісію з питань власності.

На президентських виборах 2019 року він був довіреною особою по місту Київ кандидата Руслана Кошулинського. У тому ж році Михайло балотувався за списком (сто двадцять п'ятий) ВО "Свободи" до Верховної Ради.

Компромат

Як зазначає громадський рух "Чесно", Михайло Буділов водив виборців в театр і катав їх на кораблі по Дніпру. При цьому стверджує, що проти прямого і непрямого підкупу.

Декларація

У березні 2019 року Михайла Буділов опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У київського депутата задекларована одна квартира у Києві, площею в шістдесят квадратних метрів. Нею Михайло володіє у спільній власності з матір'ю.

Буділов володіє автомобілем Toyota Corolla 2004 року випуску, Христина Пилипець пересувається на Ford Focus 2016 року випуску. Вартість автомобіля пів мільйона гривень.

Основний дохід у 2018 році у Михайла Буділова - заробітна плата помічника депутата. За рік він заробив вісімдесят тисяч гривень. Зарплата матері депутата за 2018 рік склала сто вісімдесят сім тисяч гривень.

Грошові активи депутат Київради в декларації не вказав. Зате вказав два кредити матері - на сорок шість і тисячу гривень.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

E-mail

Громадська приймальня: 02090, м. Київ, Харківське шосе, б. 7/1 (в приміщенні ДЕЖ-404, Дніпровський район) офіційна вул. Мілютенка, 19 (приміщення ОСН, Деснянський район), телефон: 044 578-04-02

Години прийому: Харківське шосе, д, 7/1, прийом щоп'ятниці 9:00-13:00 вул. Мілютенка, 19 прийом пн-пт 10:00-18:00, сб 10:00-12:00

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: громадська організація «Сокіл Свободи».

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=vjf73PwFt0s 

Дата народження
08 травня 1995
Країна
Україна
Соцмережі