Дата народження
15 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі
Михайло Гаврилюк

Політик, активіст, народний депутат України. Брав активну участь в Революції гідності, одружений.

Біографія

Михайло Гаврилюк народився в 1979 році. Є уродженцем Ярівки, що розташована в Чернівецькій області. Виріс в інтернаті. Проходив військову службу. Більшу частину дорослого життя Михайло Гаврилюк був фермером. Вирощував свиней і займався іншими сільськогосподарськими роботами.

Кар'єра

Діяльність в громадській сфері майбутній політик почав лише в 2013 році. Був одним із найбільш яскравих активістів «Євромайдану», був козаком однієї з сотень.

Широку популярність ім'я Михайла Гаврилюка отримало 30 січня 2014 року. В Інтернет потрапив запис знущання бійців спецпідрозділу «Ягуар» над активістом. Тоді правоохоронці роздягли Гаврилюка догола, змусили його позувати з етнічною сокиркою, принижували і били в мороз на вулиці.

Після знущань запис потрапив до ЗМІ та викликав масове обурення. Він став одним із каталізаторів розширення протесту на Майдані Незалежності.

Після перемоги «Євромайдану» справу про знущання над Михайлом Гаврилюком було передано в суд. Правоохоронців, що зловживали владою, засудили на кілька років тюремного ув'язнення.

Влітку 2014 року бере участь у військових зіткненнях та бойових діях на Сході України.

Досягнення

Михайло Гаврилюк - організатор Козацького батальйону добровольців Національної гвардії України. Восени 2014 року Гаврилюк стає членом парламенту від партії «Народний фронт».

Чутки й скандали

Михайла Гаврилюка звинувачують у приховуванні доходів. Так, його організація «Козацька доблесть» орендує офіс у столиці. Встановлено, що вартість ренти у вісім разів перевищує задекларовані доходи депутата.

Великий скандал за участю Гаврилюка стався навесні 2018 року, коли з'явилася інформація, що нардеп використовує в особистих цілях елітне авто марки «Мерседес». Дороге авто призначалося для використання на фронті в Донецькій області. Михайло Гаврилюк всіляко заперечував цю інформацію й заявляв, що бере авто ненадовго в службових цілях.

Статки та джерела доходів

Нардеп заявляє, що живе за кошти, що надійшли в якості заробітної плати народного депутата. Заявлялося, що політик заробляє понад 150 тисяч гривень на рік. Гаврилюк має квартиру у Чернівцях і будинок в Ярівці.

Особисте життя і сім'я

Перебував у цивільному шлюбі з Мариною Шевченко, виховує сина Максима. Пізніше вступив в офіційний шлюб з Іриною Хемій, а в 2017 році депутат став батьком дочки Злати.

Дата народження
15 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі