рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
17 листопада 1964
Країна
Україна
Соц.мережі
741

Михайло Ланьо

Народний депутат України, член Партії регіонів.

 Біографія

Михайло Ланьо народився на Закарпатті, в Куштановиці, в 1964 році. Майбутній політик має диплом економіста, закінчив Ужгородський інститут.

Кар'єра

Починає трудову діяльність на початку 90-х. Михайло Ланьо працює в американсько-українському підприємстві «РІО - ЛТД». Також працює в компанії «Спедитор». 12 років (з 2000 по 2012 роки) Ланьо був віце-президентом компанії «Універсал».

У 1996 році Михайло Ланьо починає кар'єру менеджера в футболі. Займає посаду президента клубу «Приладист».

У 2006 році починає політичну кар'єру. Михайло Ланьо обраний депутатом Закарпатської обласної ради.

Є главою федерації футболу Закарпаття. Михайло Ланьо також отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту».

Досягнення

Михайло Ланьо двічі обирається в парламент. Уперше виграє вибори в 2012 році. Пізніше переобирається в 2014 році.

Чутки і скандали

Протягом багатьох років звинувачується в організації контрабанди. Михайло Ланьо має кличку «Блюк» і називається главою організованих злочинних угруповань, які здійснюють незаконну діяльність на Західній Україні.

Контрабанда й стала причиною перестрілки охорони Ланьо з представниками «Правого сектору» в 2015 році в Мукачевому. Пізніше ці звинувачення нардеп заперечував.

З'являлася інформація про наявність судимості у Михайла Ланьо. Заявлялося, що раніше він був визнаний винним у згвалтуванні.

Має скандальну репутацію як політик. Михайло Ланьо голосував за визнання подій 1942 - 1944 років на території Західної України геноцидом польського народу, що було визнано багатьма зрадою національних інтересів.

Михайло Ланьо голосував у січні 2014 року за так звані «диктаторські закони». Пізніше депутат не голосував за їх скасування.

Статки і джерела доходів

Офіційно Михайло Ланьо декларує лише зарплату народного депутата. Також заявляє про отримання більш ніж 460 тисяч гривень в якості дивідендів. Депутат має п'ять земельних ділянок і два авто іноземного виробництва. Свого бізнесу політик, згідно із заявою, не має.

Особисте життя і сім'я

Михайло Ланьо перебуває у шлюбі з Маріанною Ланьо. Має трьох дітей - Мартіну, Михайла і Ніколетту.

Фото і відео

Дата народження
17 листопада 1964
Країна
Україна
Соц.мережі