Дата народження
10 лютого 1998
Країна
Україна
Соцмережі

Михайло Панчишин

Український співак, соліст гурту Ptashkin. Переможець восьмого сезону телевізійного талант-шоу «X-Фактор» (2017 року).

Дата народження:
10.02.1998 р.
Рідне місто:
Рудки (Львівська область)

Михайло Панчишин навчався в гімназії. Далі хлопець подався до Львова. Там він вступив до коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. У цьому навчальному закладі Міша опановував професію кухаря-кондитера.

Свою кар'єру Панчишин почав у львівському суші-барі.

Як розповів Михайло в одному зі своїх інтерв'ю, мама довго не підозрювала, що він вміє співати. Вокальну майстерність хлопець освоїв сам. У Панчишина немає офіційної музичної освіти. Проте музика була його таємною пристрастю. Іноді Міша із задоволенням співав для своїх друзів.

У 2017-му році він вирішив оголити свій голос для широких мас. Так солодкий кухар потрапив на популярне талант-шоу «Х-фактор». Хлопець успішно пройшов прослуховування, на якому виконав трек «Кофе мой друг» групи «Нерви». Його музичним тренером став Дмитро Шуров, лідер «Pianoбой». У суперфіналі за результатами глядацького голосування Михайло Панчишин став переможцем шоу. В якості призу співак отримав 1 млн грн, студійний запис пісні, написаної для нього, зйомку кліпу і ротацію на радіо «Хіт FM». У тому ж році відбулася прем'єра пісні Михайла Панчишина. Він зарепував про те, що турбувало киян все минуле літо — вода крижана. Утім, трек був не зовсім про це. У ньому співалося і читалося про невзаємну любов. «Вода ледяная» була тепло сприйнята слухачами. Варто зазначити, що автором пісні є сам Михайло Панчишин. Незабаром відбувся реліз кліпу на цей трек. Продюсуванням артиста зайнявся Вадим Лисиця.

Як зазначив Михайло, раніше він не уявляв, що співпраця з продюсером може бути настільки приємною. За словами Панчишина, Лисиця цінує його і не намагається що-небудь міняти. У свою чергу, Михайло дуже довіряє Вадиму. Але всупереч всьому цьому, Михайло Панчишин відмовився від сольної кар'єри, яку йому почали будувати продюсери «Х-фактора». Причиною послужила його діяльність в групі «Ptashkin».

У квітні 2018-го року колектив «Ptashkin» виступив у Львові з сольним концертом. 

Пізніше група брала участь у відборі на фестиваль «Atlas Weekend», але пройти його не зуміла. Далі Михайло Панчишин і його музиканти взялися за написання нових пісень.

Особисте життя

Михайло Панчишин репує про любов, але розповідати про особисте поки не поспішає.

Відомо, що на «Х-фактор» він прийшов з розбитим серцем після розставання з коханою дівчиною.

Скандали

У 2018-му році Михайло Панчишин презентував пісню «Baby». Публіку шокував не тільки текст, що включає рядок «Стерва в списке, королева в писке», але також кліп. Події розгортаються в садо-мазо-клубі. У кадрі рясніють напівголі жіночі та чоловічі тіла в клітках, ланцюгах і мотузках. Самого ж Мішу неабияк шмагали батогами сексапільні панянки. На YouTube кліп доступний для перегляду користувачам, які мають більше 16 років.

Статок

Доходи Михайла Панчишина поки не підраховані пресою.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\22-26.07\23.07\Миша Панчишин.jpg

Дата народження
10 лютого 1998
Країна
Україна
Соцмережі