рейтинги
рейтинги
21 січня, понеділок
Ашберн
Вхід
Дата народження
28 листопада 1949
Країна
Україна
Соц.мережі
Михайло Поплавський

Народний артист України, співак, ректор Київського національного університету культури та мистецтв (1993-2015 рр.), телеведучий, музичний продюсер, професор педагогічних наук, народний депутат

Рік народження: 28.11.1949 р.

Рідне місто: село Мечиславка (Кіровоградська область)

Михайло Поплавський народився в сім'ї колгоспників. З ранніх років він був привчений до праці. Ще в шкільні роки Михайло працював помічником комбайнера, а трохи пізніше - муляром на будівництві сільських доріг. Закінчивши ПТУ за професією машиніст електровоза, він деякий час працював за фахом. Незабаром Михайло Поплавський був покликаний в армію. Він потрапив в мотострілецьку роту, де отримав медаль за військову доблесть. Після армії Михайло здобув освіту в училищі культури. Незабаром він очолив Великотроянівський сільський будинок культури. Так почалася його "домокультурна кар'єра". Михайло Поплавський очолював кілька БК, паралельно отримуючи педагогічну освіту. У 1975-му році Михайло Поплавський вступив на педагогічний факультет в Київський національний інститут культури та мистецтва. Результатом навчання став червоний диплом.

Після цього він став викладати в ВНЗ. Його педагогічна кар'єра розвивалася швидкими темпами. Виростаючи на посаді, він підвищував свою кваліфікацію, захистив докторську дисертацію в Ленінградській академії культури. У 1993-му році Михайло Поплавський став ректором Київського національного інституту культури та мистецтв. Цей пост він покинув у 2015-му році.

Варто відзначити, що в 1995-му році Михайло Поплавський був незаконно знятий з посади ректора. Після кількох судових позовів і студентських страйків його поновили на посаді.

У 1997-му році Київський державний інститут культури та мистецтв отримав статус університету, в ньому відкрилися нові кафедри. В цьому ж році Михайло Поплавський дебютує на естраді з піснею «Юний орел». Так починається його успішна діяльність в шоу-бізнесі. Завдяки їй зростає рейтинг  Київського національного університету культури та мистецтв та інтерес до нього.

У 1999-му році Михайло і двоє його братів заснували ресторан «Батьківська хата».

У 2000-му році популярний ректор стає автором і режисером дитячого талант-шоу «Крок до зірок» (телеканал УТ1). Михайло Поплавський також є генеральним продюсером телепроекту «Наша пісня» і очолює два культурних фонди.

У 2006-му році він закінчив свою кар'єру співака.

Крім того, колись співучий ректор є автором багатьох підручників з менеджменту шоу-бізнесу.

Політична діяльність

З 1998-го року Михайло Поплавський проявляє свої політичні амбіції, балотуючись в депутати Верховної Ради України.

У 2002-му році ректор став народним депутатом ВР IV скликання. Депутатські повноваження він склав у 2006-му році.

До 2005-го року Михайло Поплавський входив до партії «Єдина Україна», після перейшов у блок Литвина.

У 2017-му році він знову займає пост народного депутата ВР VII скликання, і зберігає свою посаду на VIII скликання.

Особисте життя

Першою дружиною Михайла стала Людмила Глимбієвська. Подружжя було односельцями. Після короткого роману пара одружилася. Людмила вирішила розірвати шлюб через романтичні пригоди чоловіка. Колишнє подружжя зберегло хороші стосунки.

У Михайла Поплавського є син Олександр.

Подробиці особистого життя ректор вважає за краще приховувати, хоча в одному з інтерв'ю розповів, що перебував у романтичних стосунках з Ані Лорак.

З чуток, у 2003-му році у співочого ректора закрутився роман зі студенткою Анною, яка працювала у нього в підтанцьовці. Красуня-танцівниця також підробляла стриптизеркою. У клубному світі вона відома під псевдонімом Нью Енджел. Її хіти - еротичний танець з вогнем і номер з голубами. Як стверджують, Михайло Поплавський одружився з Анною в 2014-му році.

Скандали

З чуток, Михайло Поплавський мав інтимні зв'язки з багатьма зі своїх студенток.

У 2010-му році Анна Герман, заступник глави Адміністрації президента України, назвала Університет Поплавського розсадником несмаку і голих дівчат. Вона зазначила, що несмак, можливо, має право на життя, але не за рахунок держбюджету.

Статок

За 2017-й рік Михайло Поплавський задекларував 37,1 млн грн.

Дата народження
28 листопада 1949
Країна
Україна
Соц.мережі