Дата народження
07 серпня 1996
Країна
Україна
Соцмережі
794

Михайло Романчук

Український плавець. Чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, переможець літньої універсіади 2017.

Біографія

Михайло Романчук - знаменитий український плавець. Народився в 1992 році в Рівному. З дитячих років займається плаванням і досягає в цьому виді спорту значних успіхів.

Кар'єра

Уперше Михайло Романчук виграє змагання на відстанях  400 і 800 метрів на юніорських змаганнях у 2010 - 2012 роках. Стає чемпіоном країни серед юнаків  в 2012 році.

Великий успіх Михайло Романчук заслуговує в 2015 році на Кубку світу в Досі. Тоді молодий спортсмен стає володарем золотої медалі.

У 2016 році плавець виграє бронзу на Чемпіонаті Європи. У наступному році Михайло Романчук підвищує результат і стає срібним медалістом на дистанції 1500 метрів і встановлює рекорд України.

Михайло Романчук також виграє Універсіаду у 2017 році, що проходить на Тайвані.

У 2018 році українець виграє Чемпіонат Європи на дистанціях 400 і 600 метрів, а також отримує срібло на змаганнях на 1500 метрів.

Досягнення

Михайло Романчук - автор десяти рекордів України з плавання. Найсильніший плавець у країні на сьогодні. Багаторазовий чемпіон країни, Європи, переможець Універсіади.

Чутки і скандали

Резонанс навколо імені спортсмена виник у 2017 році. Тоді Михайло Романчук у своєму інтерв'ю заявив, що в українському спорті безліч проблем, а держава - скоріше заважає, ніж допомагає спортсменам. Плавець заявив, що багаторазово отримував пропозиції про зміну спортивного громадянства і був би більш успішним, граючи за іншу країну. Обгрунтовані судження спортсмена викликали обурення у багатьох користувачів Мережі, які звинуватили його у відсутності патріотизму, неповазі до країни і егоїзмі.

Статки і джерела доходів

Михайло Романчук - забезпечений спортсмен. За свої численні перемоги, він отримав призових на суму, що перевищує 120 тисяч доларів. Також отримує матеріальне забезпечення від різних державних відомств.

Особисте життя і сім'я

Спортсмен знаходиться в тривалих стосунках із легкоатлеткою Мариною Бех - срібною медалісткою Чемпіонату Європи. Михайло Романчук незабаром одружується зі знаменитою співвітчизницею.

Фото і відео

Дата народження
07 серпня 1996
Країна
Україна
Соцмережі