Дата народження
18 травня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
934

Микита Алєксєєв

Співак Alekseev

Дата народження: 18.05.1993 р.

Рідне місто: Київ

Справжнє ім'я співака Алексєєв Микита Володимирович. З дитинства він професійно займався тенісом і футболом. Саме в спорті він бачив свою подальшу кар'єру. Але, коли йому виповнилося 10 років, він відкрив для себе щось нове і чарівне, те що змусило його повністю змінити уявлення про своє майбутнє. Хлопець почав займатися вокалом. Незабаром він увійшов до складу групи «Мова».

Щоб пробитися в великий шоу-бізнес, Alekseev взяв участь у програмі «Голос країни», але йому не вдалося знайти успіх. На програмі він познайомився з Ані Лорак. Співачці сподобалося його виконання, і вона допомогла йому зняти дебютний кліп на пісню «Все успеть».

Але ні ця пісня, ні відео на неї не викликали в суспільстві широкого резонансу. Перший успіх йому принесла пісня «А я пливу», раніше її виконувала Ірина Білик. Кліп, знятий на цю композицію, протягом декількох тижнів утримував першість у чарті FDR. Сама ж Ірина Білик позитивно відгукнулася про кавер і запросила Alekseev виступити на її концерті.

У 2015-му році співак отримав звання «Відкриття року» на найпрестижнішій українській церемонії «YUNA». На російському iTunes трек «П'яне сонце» став платиновим. Пісня очолювала рейтинг протягом 6-ти тижнів і потрапила в топ-100 світового чарту iTunes.

Варто відзначити, що зйомки кліпу на хітову пісню могли коштувати артисту життя. Коли знімався епізод в човні, море вирувало від шторму. Співак і знімальна група ледь не перекинулися.

У листопаді 2016 го року в Києві пройшла презентація дебютного альбому «П'яне сонце». Через місяць співак отримав титул «Прорив року» за версією «M1 Music Awards».

У 2018-му році Alekseev представив Білорусь на конкурсі «Євробачення». Але співакові не вдалося вийти у фінал.

Особисте життя

У 2015-му році співак перебував у романтичних стосунках. Він планував одружитися зі своєю коханою, але відносини так і не дійшли до вівтаря. Пара розлучилася. Співак дуже важко переживав цю драму.

Скандали

У 2018-му році співак Alekseev взяв участь в білоруському національному відборі на конкурс «Євробачення». Там він виконав пісню «Forever». Решта конкурсантів наполягали, що трек не відповідає вимогам конкурсу. Після перевірки організатори «Євробачення» відзначили, що пісня «Forever» відповідає стандартам.

Статок

За даними 2017-го року, статок співака налічував 220 тис. USD.

Дата народження
18 травня 1993
Країна
Україна
Соцмережі