Дата народження
30 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
290

Микита Добринін

Телеведучий і головний редактор журналу XXL. До 30 років чоловік встиг побудувати успішну кар'єру на телебаченні і радіо, а також стати головним редактором чоловічого журналу. 

Біографія

Микита Добринін з'явився на світ 30.12.1987 року в місті Чернівці.

Вищу освіту здобув в університеті імені Юрія Федьковича в рідному місті. Своєю спеціальністю обрав журналістику.

Кар'єра

У 2005 році Микита почав працювати як  ведучий радіо і телепрограм на місцевій телерадіокомпанії.

З 2008 року співпрацює з «Російським радіо - Україна».

Паралельно Микита Добринін працює ведучим розважальних проектів на телеканалах, М1, «1 + 1» («Голос країни», «Шалене весілля», «Дикі і смішні») та «Інтер» ( «Майдан's»).

У 2017 році отримав посаду головного редактора чоловічого глянцевого журналу «XXL» в Україні.

За результатами голосування телеглядачів Микита Добринін обраний як головний герой телепроекту «Холостяк», зйомки якого пройдуть у 2019 році. Це буде дев'ятий сезон популярного шоу на телеканалі «СТБ».

Досягнення

У соціальній мережі Instagram, де популярний ведучий розміщує свої фотосесії, у нього більше п'ятдесяти тисяч підписників.

Чутки і скандали

У вільний час Микита Добринін займається тайським боксом, багато часу приділяє спортивним тренуванням.

Про самого себе Микита зробив цілий веб-сайт, наповнивши його подіями зі свого життя або тим, що він хотів би за це приймати. Наприклад, там розміщена стаття з гордою назвою «Обличчя рекламної кампанії Lexus Микита Добринін». У реальності все набагато скромніше - молодий чоловік був запрошений як ведучий презентації, і йому дали покататися в новій машині.

Інформаційне видання «JetSetter» оголосило в 2015 році про інтерес до Микити британської версії американського журналу «Gentleman`s Quarterly» (GQ). Нібито ведучий увійшов у топ-50 стильних чоловіків світу, за версією цього міжнародного видання. Однак ні посилання на цю статтю, ні самої статті в щомісячному журналі для джентльменів (а саме так перекладається його назва) виявити не вдалося.

Статки і джерело доходу

У соціальних мережах розміщує фотографії з далеких подорожей, в дорогих готелях і автомобілях, що вказує або на високий рівень доходу, або на ретельно підібраний реквізит для фотосесій.

Особисте життя і сім'я

У розлученні з 2016 року. Шлюб з першою дружиною тривав чотири роки і завершився за обопільної згоди.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=pPC-IWC3VUE

Дата народження
30 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі