Дата народження
02 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Микита Каменюка

Микита Каменюка -  український футболіст, півзахисник і капітан луганської «Зорі», гравець збірної України з футболу. Вихованець луганського футболу.  24 березня 2016 року дебютував у збірній України проти збірної Кіпру. Одружений, має сина.

Біографія

Микита Каменюка - знаменитий український футбольний півзахисник. Народився в 1985 році в Луганську. Вчився грати в дитячо-юнацьких лігах в рідному Луганську.

Кар'єра

Почав професійну кар'єру на футбольному полі в 2003 році. Микита Каменюка представляє команду «Авангард». У період з 2004 по 2007 року грає за луганський клуб «Зоря».

У період з 2007 по 2008 роки представляє маріупольський «Іллічівець», після чого повертається в «рідну» «Зорю». У 2018 Микита Каменюка переходить в клуб «Верес», в якому продовжує свою довгу спортивну кар'єру.

Разом з клубними змаганнями Микита Каменюка представляє і національну збірну України. Вперше виходить на поле за національну команду в 2016 році.

Досягнення

Микита Каменюка - один з найбільш досвідчених півзахисників сучасного українського футболу. Був фіналістом Кубка України в період з 2015 по 2016 роки.

Чутки і скандали

Микита Каменюка славиться як футболіст зі складним характером. Особисті якості спортсмена не дозволяють йому будувати відносини з тренерським складом і колегами, через що страждає його результативність на полі.

Спортсмен критикувався за свою політичну позицію. Має неоднозначне ставлення до подій в рідній Луганській області. Викликав бурю обурення в соціальних мережах, коли зізнався, що регулярно їздить в окупований Луганськ, і зазначив, що «люди там теж живуть».

Статки і джерела доходів

За роки футбольної кар'єри Микита Каменюка став забезпеченим, але не заможним футболістом. Його статки не перевищують кілька сотень тисяч гривень, а нинішня зарплата у «Вересі» складає 20 тисяч гривень на місяць. Футболіст має власну квартиру і авто.

Особисте життя і сім'я

Микита Каменюка перебуває у шлюбі з Анастасією Каменюкою. Подружжя виховує сина.

Фото і відео


Дата народження
02 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі