Дата народження
03 квітня 1998
Країна
Україна
Соцмережі

Співак, автор пісень

Дата народження: 03.04.1998 р.

Рідне місто: Сімферополь

З малих років Микита Ломакін любив співати, і це у нього відмінно виходило. На всіх святах в дитячому садку і школі проходили вокальні виступи обдарованого хлопчика. У 6-му класі Микита почав просити батьків, щоб ті віддали його на уроки вокалу. Але прохання не було серйозно сприйняте. Тим не менш, через рік Микиті вдалося домогтися свого. Так почалися його перші професійні заняття. Незабаром були створені записи зі співом юного виконавця. Їх передали до місцевого управління культури. Через деякий час хлопець став виступати на всіх міських заходах. Це було відмінною практикою для молодого співака.

Крім музики, хлопець захоплювався образотворчим мистецтвом і спортом. Микита Ломакін взяв участь у багатьох мистецьких конкурсах.

У 2011-му році він почав виступати на музичних фестивалях та вокальних змаганнях. Уже в грудні того ж року юнак посів перше місце на конкурсі «Ми - діти твої, Україно!». З цього почалася низка перемог.

У 2012-му році Микита Ломакін вступив до музичної школи на відділення естрадного вокалу. Там він навчався екстерном. Пізніше хлопець освоїв гру на гітарі. Перші уроки йому дав батько, після Микита зайнявся самонавчанням за допомогою Youtube-роликів.

У 2013 році Ломакін став учасником четвертого сезону талант-шоу «Х-фактор». Як пізніше зізнався хлопець, він давно мріяв потрапити на цей проект. За словами Микити, якщо йому вдасться виграти, призові гроші він витратить на покупку квартири в Києві. Співакові вдалося вийти у фінал.

Варто відзначити, що молодий виконавець сам пише свої пісні. Микита зазначає, що у нього немає композицій, присвячених політичній ситуації в Україні. На його думку, не можна торгувати такими речами. Векторами в творчості для нього служать західні виконавці. Микита вважає, що багато українських співаків вже наближаються до західного рівня, але вітчизняний шоу-бізнес ще розвивається.

Талант хлопця примітили продюсери телеканалу «М1». Так він став першим підопічним цього каналу. Компанія «М1» займається просуванням артиста.

У 2017-му році Микита Ломакін виступив в дуеті з поп-дівою Тіною Кароль на престижній церемонії «M1 Music Awards».

Співак активно гастролює містами України.

Особисте життя

За словами Микити Ломакіна, зараз у нього немає часу на любовні інтрижки або серйозні романи. Хлопець стурбований своєю освітою і кар'єрою. Разом з тим, він користується популярністю серед дівчат. Фанатки артиста якимось чином знайшли його номер і часто надзвонюють своєму кумиру.

Статок

Микита Ломакін не розголошує інформацію про свої прибутки.

Дата народження
03 квітня 1998
Країна
Україна
Соцмережі