Дата народження
25 січня 1993
Країна
Україна
Соцмережі

Микита Шевченко

Микита Шевченко - український футболіст, воротар клубу «Шахтар» (Донецьк) та національної збірної України. Вихованець футбольної школи донецького «Шахтаря». З 2014 року регулярно викликається до національної збірної України. Одружений, має доньку.

Біографія

Микита Шевченко - знаменитий український футбольний воротар. Народився в 1993 році в Горлівці, що розташована в Донецькій області. Із ранніх років займається у футбольній школі «Шахтаря». У період з 2006 по 2009 роки Микита Шевченко грає в молодіжному складі донецького клубу.

Кар'єра

У 2009 році молодий спортсмен грає в постійному складі молодіжної команди «Шахтаря». У 2011 році Микита Шевченко грає на правах оренди з маріупольським «Іллічівцем».

У 2013 році стає легіонером луганської «Зорі», в складі якої починає регулярні виступи в українській прем'єр-лізі.

У 2016 - 2017 роках знову грає в складі «Шахтаря», а зараз продовжує кар'єру в «Шахтарі».

Молодий воротар також грає на постійній основі за національну збірну України з футболу. Дебютує в команді в 2014 році.

Досягнення

Микита Шевченко - один з найбільш успішних воротарів України. Володар звання чемпіона України в складі «Шахтаря» за підсумками 2016 - 2017 років. Вигравав Суперкубок і Кубок України.

Чутки і скандали

Микиту Шевченка підозрювали в симпатіях до сепаратистів, як і деяких інших гравців донецького «Шахтаря». Футболісти клубу неоднозначно висловлювалися про ситуацію в Донецькій області і не поспішали демонструвати свою патріотичну позицію. Чутки щодо Шевченка «підігрівалися» тим, що він виходець із Горлівки, зараз окупованої так званими «ДНР». Футболіст не коментує свою позицію з приводу ситуації на малій батьківщині, боячись можливих наслідків своїх висловлювань.

Статки і джерела доходів

Микита Шевченко - один з найбільш високооплачуваних воротарів сучасної України. Його зарплата в донецькому «Шахтарі» оцінюється в кілька мільйонів гривень на місяць. За оцінками експертів, дохід Шевченка за рік становить не менше 500 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Молодий футболіст перебуває у шлюбі з дівчиною Наталею. Микита Шевченко є батьком дочки.

Фото і відео

Дата народження
25 січня 1993
Країна
Україна
Соцмережі