Дата народження
12 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі
578

Микола Балан

Український військовик, генерал-лейтенант. 14 червня 2019 року призначений Командувачем Нацгвардії України.

Дата народження:
12.12.1968 р.
Рідне місто:
село Старий Лисець (Івано-Франківська область)

Закінчивши середню школу, Микола Балан вступив у Саратовське вище військове командне Червонопрапорне училище ім. Дзержинського. Пізніше Коля навчався в Національній академії прикордонних військ України. Цей ВНЗ він закінчив з відзнакою. Далі Балан здобував знання в Національній академії управління при Президентові України. Її він також закінчив з відзнакою.

Микола Балан зміг побудувати цілком примітну кар'єру. Він пройшов шлях від командира взводу до начальника управління кримського територіального командування внутрішніх військ.

У 2010-му році Микола зайняв пост начальника управління кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України.

Через 4 роки президент Петро Порошенко призначив його заступником командувача Національної гвардії України. Незабаром Микола Балан отримав звання генерала-лейтенанта.

Протягом декількох місяців 2015-го року Микола виконував обов'язки командира Нацгвардії.

З новим президентом Балан отримав нову посаду. Влітку 2019-го року Володимир Зеленський призначив Миколу Балана на пост глави Національної гвардії України.
Крім усього іншого, новий начальник нацгвардійців має 3 примітні нагороди:
• Медаль «За військову службу Україні»;
• Орден «За заслуги» III ступеня;
• Орден «За заслуги» II ступеня.

Особисте життя

Микола Балан перебуває у шлюбі. Його обраниця Ірина також працює в Нацгвардії. Вона є заступником керівника відділу інформації та комунікацій.

Скандали

Декларація про доходи Миколи Балана стала предметом гучного скандалу. Так з'ясувалося, що нинішній глава Нацгвардії володіє нерухомістю в Криму. Його дружині належить квартира в Ялті, площею 53 м².

До уваги преси також потрапила причина, з якої звільнилося керівне крісло для Миколи Балана. Як повідомляє інсайдер, Юрій Аллеров, попередник Балана, не просто так вилетів з посади. Він був причетний до корупційних схем Петра Порошенка, які дозволяли заробляти на війні та розкрадати армію. Власне, з цієї причини війна на Донбасі затягнулася.

До слова, Аллерова звільнили в травні. У тому ж місяці його заарештували за корупцію...

Статок

У 2018-му році Микола Балан заробив 817793 грн. Ще 5000 грн склала разова фінансова допомога учасникам АТО. Від Міністерства внутрішніх справ він отримав презент в негрошовій формі вартістю 35976 грн.

Про це свідчить декларація. У готівці Микола Балан зберігає 150 тис. грн і 8 тис. USD. Додаткові 1508 грн накопичилося на його рахунку «Бонус плюс» в «ПриватБанку».

Мешкає новий глава Нацгвардії в службовій квартирі, розташованій під Києвом. Площа житла складає 88,8 м². Він володіє автомобілем «Toyota Land Cruiser 120». На його дружину оформлений автомобіль «Hyundai Accent».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\4.07\Николай Балан.jpg
Дата народження
12 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі