Дата народження
02 січня 1948
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Фурсенко

Фурсенко Микола Іванович: полковник і багаторічний голова Фурсівської сільської ради

Фурсенко Микола Іванович тридцять років провів в армії, зараз протягом двадцяти років керує селом Фурси на Київщині і очолює асоціацію сільських та селищних рад.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Новини
  6. Декларація
  7. Відео

Біографія

Фурсенко Микола Іванович народився 2 січня 1948 року в селі Фурси Київської області.

Освіта

Середню освіту Микола Фурсенко отримав у 1966 році у школі рідного села Фурси. Після закінчення школи він вступив до Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Отримав спеціальність "геодезія і картографія".

У 1999 році Микола Фурсенко пройшов навчання в школі імені Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету США за програмою "Національна безпека України".

Сім'я

Батьки Миколи Фурсенка працювали в колгоспі.

Дружину звуть Наталя Володимирівна.

Кар'єра

Микола Фурсенко протягом двадцяти років (1971-1991) служив в радянській армії на посадах від командира протитанкового взводу, батареї, начальника відділу Чернігівського ОВК та Чернігівського міського військового комісара.

У 1986 році він брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Після здобуття незалежності України ще вісім років служив у Збройних Силах України на посадах військового комісара у місті Чернігів. Фурсенко був начальником відділу - заступником начальника управління, заступником начальника головного організаційно-мобілізаційного управління Генерального штабу української армії. Вийшов у відставку в званні полковника.

З 2000 року Фурсенко очолює сільську раду Фурсів на Київщині. Крім того, він є головою Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

У 2017 році обраний головою Фурсівської об'єднаної територіальної громади.

Автор ряду наукових робіт з розвитку Міністерства оборони України і розвитку соціально-економічної результативності сільських територій.

Новини

У 2018 році у кабінет Фурсенко увірвалися невідомі в масках. Вони розлили по стінах зеленку, кинули під ноги муляж гранати і з погрозами вимагали, щоб сільський голова залишив посаду. За словами самого Фурсенка у нападників була претензія, що нібито він не дає можливості воїнам АТО отримати у селі землю.

Сільський голова припустив, що цей напад міг бути акцією залякування з боку білоцерківських районних депутатів, з якими у Фурсенко ворожнеча за землю. Хоча полковник не виключив можливості, що у селі був якийсь конфлікт з учасниками АТО, в якому прозвучало його ім'я.

Причиною розбіжностей з Білою Церквою став мікрорайон Гайок. Жителі житлового масиву бояться, що їх виведуть з підпорядкування міста Біла Церква і віддадуть Фурсівській об'єднаній територіальній громаді. У той самий час Фурсенко каже, що Гайок був переданий місту ще у 2005 році. І Фурсівська територіальна громада на нього більше не претендує.

Декларація

У березні 2019 року Микола Фурсенко опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Разом зі своєю дружиною сільський голова володіє чотирма земельними ділянками в рідних Фурсах. Загальна площа нерухомості сім з половиною тисяч квадратних метрів. Там же у полковника є і житловий будинок, площею у двісті п'ятдесят сім “квадратів”.

У Києві у сімейства Фурсенко є квартира у сімдесят шість квадратних метрів. Власного автомобіля у Миколи Фурсенка немає. Зате є він у його дружини - Volkswagen Pointer 2006 року випуску.

За 2018 рік глава села Фурси заробив чотириста сімдесят чотири тисячі гривень (зарплата у сільраді і пенсія). Наталя Фурсенко у якості пенсії отримала вісімнадцять тисяч гривень.

В банку у подружжя рахунків немає. Готівкою у полковника шість тисяч євро, у його дружини - чотирнадцять тисяч доларів і три тисячі євро.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=JBiz2Zd8hV0 

Дата народження
02 січня 1948
Країна
Україна
Соцмережі