Дата народження
14 вересня 1952
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Гнатюк

Радянський і український естрадний співак, Народний артист Української РСР.

Дата народження: 14.09.1952 р.

Рідне місто: село Немирівка (Хмельницька область)

Микола Гнатюк народився в сім'ї голови колгоспу та вчительки. Із дитинства він цікавився музикою. Закінчивши школу, Коля вступив до Рівненського педінституту на музично-педагогічний факультет.

Свою кар'єру співака він почав у ансамблі «Ми – одесити».

Після армії хлопець навчався в музичній студії ленінградського мюзик-холу. У цей самий період Гнатюк гастролював із ансамблем «Дружба». Пізніше він став співпрацювати з оркестром Ростислава Бабича. Записи, створені спільно з цим колективом, допомогли Миколі зарекомендувати себе. Гнатюка стали часто запрошувати на телебачення.

Перемоги на вокальних конкурсах дозволили Миколі Гнатюкові успішно виступити на музичних змаганнях в Дрездені і Сопоті.

У 1980-му році артист випустив пісню «Птица счастья», яка досить скоро стала всесоюзним супер-хітом.

Микола Гнатюк продовжував співпрацювати з різними музичними колективами. Свою першу платівку він записав у складі джазової рок-групи «Кросворд».

У 1985-му році почався спад популярності Гнатюка.

У 1993-му році артист повернувся на велику сцену. Особливо гаряче публіка вітала його україномовні композиції. Новим хітом співака став трек «Ой, смереко», який назвали гімном Карпат.

У 1996-му році Микола Гнатюк випустив україномовний альбом «Час рікою пливе».

Особисте життя

Співак одружений з жінкою, на ім'я Наталя. У пари є син Олесь. Після чорнобильської катастрофи Наталя й Олесь переїхали до Німеччини.

Скандали

У 2007-му році Микола Гнатюк заявив, що збирається податися у монастир. Артист повідомив, що переглянув свої цінності. Тепер його хвилює скромність, а не затребуваність.

Варто відзначити, що у 47 років Микола Гнатюк вступив до духовної семінарії. Із того часу в репертуарі співака з'явилися релігійні пісні.

У 2012-му році співак розповів, для чого його споювала Алла Пугачова. Перед конкурсом у Сопоті, в якому також брала участь примадонна, вона запросила Гнатюка на вечірку. Там Пугачова спробувала споїти українського конкурента. Але Гнатюку вдалося втекти від рудоволосої бестії через чорний хід.

У тому ж році, але вже в іншому інтерв'ю Микола Гнатюк зізнався, що в одній зі східних країн так «наколобродив по жіночій частині», що нарвався на проблеми з місцевими хлопцями. Урятуватися допоміг таксист.

Статок

Інформація про доходи не присутня у відкритих джерелах.

Дата народження
14 вересня 1952
Країна
Україна
Соцмережі