Дата народження
28 травня 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Яручик

Яручик Микола Олександрович: депутат у Луцьку, якого «не цікавить політика»

Яручик Микола Олександрович – депутат Луцької міської ради, бізнесмен, який отримує чималі доходи та має хороші заощадження й три квартири.

  1. Біографія
  2. Сім’я
  3. Освіта
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Микола Яручик народився 28 травня 1980 року в селі Новостав Волинської області Луцького району у сім`ї робітників. Зараз він мешкає в Луцьку Волинської області, що вказав у своїй декларації.

Сім'я

Неодружений. На своїй особистій сторінці в мережі Фейсбук вказав, що перебуває у стосунках з Наталією Воскресенською.

У вільний час Микола Олександрович любить займатися садівництвом.

Освіта

Після школи Микола навчався в Луцькому педагогічному училищі імені Ярослава Галана за спеціальністю «Початкове навчання» (закінчив у 1999 році).

Вищу освіту здобув у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», де навчався за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі».

Кар'єра

Микола Яручик почав працювати в 2000 році менеджером в МІ Пі «Медіа». Через два роки перейшов на аналогічну посаду в ТОВ «Стакер».

Тоді ж він розпочав власну справу: заснував та очолив ТОВ «Апельсин», основним видом діяльності якого є оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. 

У 2006 році Микола Олександрович очолив Волинську Палату Молодих Підприємців та Професіоналів.

Також Микола Яручик має власний благодійний фонд, який заснував у 2008 році (Волинський обласний благодійний фонд «Миколи Яручика»).

Миколу Яручика двічі обирали депутатом Луцької міської ради (у 2010 та 2015 роках). Останнього разу обраний від БПП «Солідарність».

Входить до постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Компромат

У березні 2019 року в одному з інтерв'ю Микола Яручик заявив, що його не цікавить політика, бо для нього вона повна маячня, яка заважає працювати. Саме тому наразі депутат є позапартійним та позафракційним.

Декларація

У 2019 році Яручик Микола Олександрович задекларував три квартири (32,8 м2, 54,1 м2 та 67 м2), два торгівельні павільйони (по 18 м2), частину приміщення соціального-побутового торгового закладу (74 м2) в Луцьку та земельну ділянку площею 2070 м2 в області.

У Рованцях Волинської області Микола Яручик будує житловий будинок на 240 м2.

Пересувається депутат на автівці Kia Sorento 2008 року випуску. Згодом він вніс зміни до декларації та вказав, що придбав MERCEDES-BENZ GLE 400 2016 року випуску.

Микола Яручик має 30% корпоративних прав у ТОВ «Апельсин» (також є кінцевим бенефіціаром цієї фірми).

За рік Микола Олександрович отримав мільйонний дохід (а саме 1 мільйон 194 тисячі 296‬ гривень). Правда, майже 500 тисяч склав подарунок у негрошовій формі.

Окрім цього, пан Микола має чималі заощадження - 1 мільйон 708 тисяч 16 гривень.

Посилання

Особиста сторінка Миколи Яручика в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NXUP53I2Img

Дата народження
28 травня 1980
Країна
Україна
Соцмережі