Дата народження
09 вересня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Карпук

Біографія

Микола Карпук - український спортсмен. Є професійним бодібілдером. Народився в Миколаєві в 1982 році. З дитячих років займається спортом і будучи вже в дорослому віці захоплюється культуризмом.

Кар'єра

Перший успіх Микола Карпук отримує в 2010 році. Тоді спортсмен виграє перше місце на Кубку України. Ще більш успішним для атлета стає 2011 році. Тоді спортсмен стає абсолютним переможцем Кубка Києва. Крім того, Микола Карпук виграє Гран-Прі на турнірі серед бодібілдерів - «Герой». Також миколаївський атлет виграє бронзову медаль на Європейському чемпіонаті аматорської ліги IFBB's.

У 2012 році Микола Карпук бере участь в Чемпіонаті світі з бодібілдингу. За підсумками змагань українець стає четвертим в легкій ваговій категорії.

Активно продовжує кар'єру і в наступні роки. У 2013 році виграє Чемпіонат Європи за версією WBPF. Також Микола Карпук стає чемпіоном світу за версією NAC.

У 2015 році знаменитий культурист в черговий раз виграє Кубок України.

Досягнення

Микола Карпук - один з найуспішніших бодібілдерів України. Багаторазовий чемпіон країни, Європи та світу. Володар Кубка країни і переможець багатьох міжнародних турнірів з культуризму.

Чутки і скандали

Микола Карпук також як і багато інших бодібілдери звинувачується в зловживанні стероїдами та іншими препаратами для посилення зростання м'язової маси і поліпшення загальних показників. Критики чемпіона і конкуренти заявляють, що своїми успіхами він зобов'язаний не тренувань, а досягненням хімічної промисловості.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Микола Карпук заробив трохи більше 50 тисяч доларів в якості призових. Крім того, атлет займається тренерською роботою, яка приносить йому не менше 300 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Микола Карпук має дружину Наталю, також займається бодібілдінгом. Подружжя постійно проживають, тренуються і працюють в Києві.

Фото і відео

Дата народження
09 вересня 1982
Країна
Україна
Соцмережі