Дата народження
12 грудня 1983
Країна
Україна

Микола Кириченко

Кириченко Микола Олександрович: харківський фермер і народний депутат дев'ятого скликання

Кириченко Микола Олександрович більше десяти років займається фермерським господарством. Був депутатом Харківської облради. У 2019 році став народним депутатом за списками "Слуги народу".

Біографія

Кириченко Микола Олександрович народився 12 грудня 1983 року в селі  Вище Солоне Харківської області.

Освіта

Микола Олександрович Кириченко має два дипломи про вищу освіту: агронома і держуправлінця.

Сім'я

Микола Кириченко одружений. Дружину звуть Яна (дівоче прізвище Татаринова). Працює в Борівській РДА Харківської області.

Кар'єра

Микола Олександрович Кириченко з 2002 року займається підприємницькою діяльністю. Через сім років відкрив власне фермерське господарство.

У 2013 році Кириченко очолив фермерське господарство "Юг". Також він керує приватним підприємством "Приватна агрофірма "Злагода" та фермерськими господарствами "Єва-плюс" і "Орігон".

Він входить до складу громадської організації "Чисте довкілля Борівщини" і БМРТ "МИСЛИВЕЦЬ". Крім того, Микола Кириченко є одним із спонсорів харківського футбольного клубу "Металіст 1925".

У 2015 році успішно балотувався до Харківської обласної ради. Кириченко переміг на мажоритарному округу в якості кандидата від ВО "Батьківщина". В облраді обіймав посаду секретаря постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Член конкурсної комісії з передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської обласної державної адміністрації. Крім того, Кириченко був заступником глави депутатської групи "Єдність і розвиток Харківщини".

У 2019  році Микола Кириченко взяв участь в парламентських виборах в якості кандидата від партії "Слуга народу". П'ятдесят третій номер виявився для нього прохідним і він став народним депутатом дев'ятого скликання Верховної Ради.

Компромат

Згідно з сайтом громадського руху "Чесно" "відзначився" частими прогулами сесій в Харківській обласній раді.

Декларація

У березні 2019 року Микола Кириченко опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Він власник чотирьохсот вісімнадцяти земельних ділянок в Харківській області (Борівський і Ізюмські райони).

Микола Кириченко задекларував дві квартири, які належать його дружині і її родичам. Одна знаходиться в селищі Борова Харківської області (шістдесят один квадратний метр), друга - в Донецькій області (шістдесят чотири квадратних метрів).

Автомобільний парк подружжя Кириченко складається з п'яти машин. Чотирма володіє сам Микола - Toyota Land Cruiser і три ВАЗа, ще одна перебуває у власності Яни Кириченко - Toyota RAV4 2012 випуску.

Крім того, він задекларував кілька вантажних автомобілів і сільськогосподарську техніку. Кириченко - кінцевий бенефіціар восьми юридичних осіб.

За 2018 рік загальний дохід "слуги народу" склав один мільйон вісімсот тисяч гривень. Сумарний дохід його дружини - шістсот сорок дев'ять тисяч гривень.

Банківських рахунків і готівки у Миколи Кириченка, згідно з його декларацією, немає. На рахунках в банках у Яни Кириченко зберігається тридцять три тисячі доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=zcXfHMu59ro 

Дата народження
12 грудня 1983
Країна
Україна