Дата народження
23 березня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
717

Микола Кулеба

Кулеба Микола Миколайович: двічі уповноважений президента з прав дитини

Кулеба Микола Миколайович - батько чотирьох дітей, який вже 5 років опікується забезпеченням державою прав дітей в Україні. 

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Декларація

Біографія

Микола Кулеба народився 23 березня 1972 року в Києві. З 2014-го працює Уповноваженим Президента України з прав дитини. Звільнений Петром Порошенком та призначений знову на цю ж посаду Володимиром Зеленським.

Особиста сторінка у Фейсбук: facebook.com/nikolai.kuleba.5.

Публічна сторінка у Фейсбук: facebook.com/KulebaMykola

Сім'я

Чиновник одружений та виховує чотирьох дітей.

Освіта

У 1994 році закінчив Київський інститут народного господарства. Згодом отримав другу вищу освіту у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.

Кар'єра

До того, як вступити до ВНЗ, працював слюсарем-інструментальником на Жулянському машинобудівному заводі. Отримавши першу вищу освіту, протягом 3-х років був безробітним. 

У 1997 році влаштувався менеджером у компанію “Валента”. Через 2 роки звільнився і лише у 2001-му знову почав працювати. Очолював компанію “НВО Хімпроект”, БО “Відкрите серце” та “Служба порятунку дітей” у Києві.

У 2006 році отримав посаду голови Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міськради.

У грудні 2014 року призначений Петром Порошенком Уповноваженим Президента України з прав дитини. Звільнений у 2019 році, однак 1 червня призначений повторно на займану посаду новим президентом.

Після зустрічі з президентом Микола Кулеба подякував Володимиру Зеленському за довіру та опублікував у Фейсбуці спільне фото.

Декларація

За даними електронної декларації, Кулеба Микола Миколайович володіє лише автомобілем Peugeuot 2006 р.в. Вся нерухомість (житлове приміщення та земельна ділянка) знаходиться у власності дружини.

Цікаво, що у 2014 році чиновник задекларував два житлових будинки площею 490 та 275 кв.м, записаних на членів сім’ї. У декларації за 2016 рік вони вже були відсутні, зате з’явився житловий будинок площею 526 кв.м у Києво-Святошинському районі.

Згідно з документом, Кулеба живе на одну зарплату, яка у 2016 році склала 256 500 гривень. При цьому, його дружина принесла в сім’ю втричі більше - майже 700 000 гривень. Якщо вірити декларації, то у подружжя немає жодних заощаджень.

Дата народження
23 березня 1972
Країна
Україна
Соцмережі