Дата народження
19 вересня 1953
Країна
Україна
Соцмережі
997

Микола Мельничук

Мельничук Микола Степанович: мер четверту каденцію поспіль, який з лайкою розганяв мітингувальників

Мельничук Микола Степанович – міський голова Старокостянтинова в Хмельницькій області, якого обирають на цю посаду з 2002 року. Декларує дохід більш ніж у пів мільйона гривень.

Біографія

Микола Мельничук народився 19 вересня 1953 року в селі Криниця Старокостянтинівського району Хмельницької області в сім”ї колгоспників. Зараз проживає в місті Старокостянтинів, як вказав у своїй декларації.

Освіта

Спершу закінчив технікум за спеціальністю «Технологія обробки металів» (1980 рік). Згодом здобув вищу юридичну освіту в Хмельницькому інституті управління та права. 

Сім'я

Одружений. Разом із дружиною Марією Іванівною виховав доньку.

Кар'єра

Починав кар'єру на заводі «Катіон» у місті Хмельницькому в 1974 році. Потім працював на заводі УПП тресту «Укрсільбуд» у Старокостянтинові.

У середині 80-х років виїхав в Омську область, де працював будівельником. Повернувшись в Україну, також працює будівельником: спершу в колгоспі «Комуніст», потім на підприємстві «Промінь».

Далі Микола Мельничук очолив комунальне підприємство «Старокостянтинівська житлово- експлуатаційна контора» (1994-2002 роки).

Паралельно в 1998 році був обраний депутатом Хмельницької обласної ради.

На сьогодні Микола Степанович вже вчетверте обраний на посаду міського голови Старокостянтинова (обирався в 2002, 2006, 2010 та 2015 роках). Цю посаду обіймає донині.

Компромат

У 2016 році військова прокуратура Хмельницького гарнізону проводила досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»). 

Мера Старокостянтинова Миколу Мельничука підозрювали в тому, що він начебто двічі оплатив одні й ті ж ремонтні роботи у військовій частині у Старокостянтинові. Першого разу – за кошти благодійників, вдруге – за рахунок місцевого бюджету.

У будинку мера навіть проводилися обшуки, а він мав намір судитися з прокуратурою через це.

У 2019 році в Старокостянтинові сталася ДТП, до якої був причетний мер Мельничук.

Зіткнулися два автомобілі: «Daewoo», (водій автомобіля не захотів представитись) та «Toyota», за кермом якого перебував Микола Мельничук.  На щастя, ніхто не постраждав.

Відзначився мер і в 2018 році, коли розганяв блокувальників молокозаводу і керував поліцією. При цьому Микола Степанович не гребував відбірною лайкою та гострим слівцем.

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Мельничук Микола Степанович має квартиру площею 39.8 м2 (у спільній власності) та гараж на 24 м2 у Старокостянтинові.

Дохід мера за рік склав 688 тисяч 822 гривні. Дружина заробила 113 тисяч 92 гривні.

На банківському рахунку Микола Степанович має 109 тисяч 739 гривень, а також 170 тисяч гривень готівкою.

Посилання

Микола Мельничук в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=DdwO_Z5kUEc

https://www.youtube.com/watch?v=OqPCUADmtsA

Дата народження
19 вересня 1953
Країна
Україна
Соцмережі