Дата народження
25 квітня 1954
Країна
Україна
Соцмережі
501

Микола Паламарчук

Український політик. Народний депутат Верховної Ради України VII і VIII скликань. Генерал-майор міліції.

Дата народження: 25.04.1954 р.
Рідне місто:
село Нове Село (Хмельницька область)

Микола Паламарчук навчався в Юракадемії ім. Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність він розпочав у 1970-му році з посади учня фрезерувальника. Після хлопець влаштувався водієм на різних підприємствах.

У 1982-му році він почав працювати в міліції. У 2001-му році Микола Паламарчук став начальником головного управління МВС в АР Крим. Цю діяльність він поєднував з посадою радника глави МВС. Після того його служба не закінчилася. Микола Паламарчук продовжив розвиватися в правоохоронній структурі.

У 2012-му році він став парламентським депутатом. Після Євромайдану Микола знову переміг на виборах до Верховної Ради.

Особисте життя

Микола Паламарчук одружений з Ларисою Генріхівною Оксютич (прізвище в дівоцтві). У подружжя двоє дітей: син Дмитро (1977 р. н.) і дочка Ірина (1982 р. н.).

Скандали

У 2018-му році невідомі вбили херсонську активістку Катерину Гандзюк. На дівчину вилили кислоту. Медики доставили її в Київський опіковий центр, де Катя перенесла 11 операцій. Вижити активістці не вдалося. У неї відмовили всі органи, оскільки кислота пошкодила третину організму.

Варто відзначити, що дівчина боролася з порушниками закону з кіл міліції-поліції та представників влади. Декому це було дуже невигідно...

Серед підозрюваних є воїни АТО. Подейкують, що їх найняв депутат Микола Паламарчук. Херсонські активісти стверджують, що ця людина тримає в страху весь регіон. Він переважно займається рейдерством, від якого постраждало безліч місцевих фермерів. Близьким соратником Паламарчука є його ж помічник Ігор Павловський. Він також відомий під прізвиськом «Собака». За деякими даними, Павловський раніше прислуговував «Родині» Януковича. Тепер же Ігоря величають «собакою Паламарчука».

Сам же Микола Паламарчук називає всі звинувачення наклепом. Правда, щоб очистити свою репутацію, він звільнив Ігоря Павловського з посади помічника. Незабаром його заарештувала поліція.

Після широкого резонансу, який виник навколо Миколи Паламарчука, депутати від БПП представили Парламенту незвичайний законопроект. Згідно з документом, люди, які розповсюджують неправдиву інформацію, понесуть кримінальну відповідальність. Покарання буде залежати від масштабності наклепу. Воно передбачає грошовий штраф, виправні роботи або тюремне ув'язнення. Нардепи пояснюють свою ідею тим, що останнім часом журналісти плутають свободу слова і вседозволеність. У результаті вони паплюжать честь і репутацію окремих персон. Як приклад наводиться скандал з Катериною Гандзюк.

Микола Паламарчук брав участь у створенні цього законопроекту. Пізніше в інтерв'ю журналісти порівняли закон про наклеп з «диктаторським законом». Микола відповів, що не розуміє, про що йде мова. Вельми дивна реакція людини, яка входила до складу VII скликання ВР.

Статок

Згідно з декларацією за 2018-й рік, зарплата Паламарчука становить 451594 грн. Додатковий дохід становить його пенсія в розмірі 169 100 грн.

У готівці він тримає 108000 USD 588 500 UAH 34000 EUR.

Микола Паламарчук володіє земельною ділянкою, дачним будинком і двома квартирами. Слуга народу катається на автомобілі «LEXUS LX-570».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\25-29.03\29.03\Николай Паламарчук.jpg
Дата народження
25 квітня 1954
Країна
Україна
Соцмережі