Дата народження
13 січня 1956
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Тихонюк

Тихонюк Микола Сергійович: депутат Вінницької міськради, якого суд визнав винним у смертельному ДТП на воді

Тихонюк Микола Сергійович — у 2004 році на своєму катері врізався в човен, в результаті чого загинула дівчина.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Микола Сергійович Тихонюк народився 13 січня 1956 року у селі Дружне Калинівського району Вінницької області.

Освіта

Микола після школи вступив до технікуму харчової промисловості в Одесі, де отримав спеціальність техніка-механіка (1976). Потім два роки Тихонюк провів в лавах радянської армії.

У 1992 році він заочно закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Автоматика і телемеханіка". У 2006 році після навчання в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України Микола став дипломованим юристом.

Сім’я

Тихонюк розлучений. У нього є донька 1980 року народження.

Кар'єра

У 1979 році Микола влаштувався працювати на лікеро-горілчаний завод у Вінниці. За вісім років дослужився до посади начальника цеху. У 1986 році Тихонюк перейшов в об'єднання "Винницяриба". Був начальником технологічного процесу виробництва.

З 1991 по 1996 рік він очолював МПП "Океан". У 1996 році Микола повернувся на лікеро-горілчаний завод. Три роки Тихонюк керував підприємством.

Потім протягом року (1999 — 2000) він був генеральним директор Вінницького державного об'єднання "Поділляспирт", після чого повернувся в "Океан", де також займався посаду керівника компанії.

Тихонюк — заступник директора ПП "Океан-1" (основний вид діяльності — надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).

Тихонюк тричі (2002, 2010 2015) обирався до Вінницької міської ради. У 2015 році він балотувався від ВО "Батьківщина" (територіальний виборчий округ №6). Депутат є заступником голови постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Микола Тихонюк — голова громадської організації "Бузька гавань".

Компромат

У 2004 році Тихонюк на своєму водному мотоциклі врізався у весловий човен, в результаті чого загинула 20-річна дівчина. Свою вину Микола не визнав. Він пояснив зіткнення тим, що йому в очі потрапив рій мошкари, і він не побачив човен.

За рішенням суду, як повідомляють ЗМІ, він був визнаний винним і засуджений на кілька років ув'язнення. Однак, оскільки за цей час він став інвалідом 2 групи, то потрапив під амністію і оплатив компенсацію родині загиблої.

Громадський рух "Чесно" зазначає, що у шостому скликанні Вінницької міської ради (2010 — 2015) депутат пропустив більше половини засідань комісії, ставши таким чином кандидатом на відкликання.

У сьомому скликанні, за даними "Чесно", тільки у 2016 році пропустив 33% засідань сесій міської ради.

Декларація

У березні 2019 року Микола Тихонюк опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє десятьма земельними ділянками, житловим будинком (966,8 кв.м.), квартирою (75,3 кв.м.), гаражем (22,9 кв.м.) та трьома нежитловими приміщеннями у Вінниці. У Таїрове на Одещині у нього є ділянка землі (100 кв.м.) та дача (64,3 кв.м.).

Тихонюк належить п'ять легкових і два вантажних автомобілі, п'ять водних засобів, два фронтальних автонавантажувачі, причіп-платформа і причіп для легкового автомобіля.

Сукупний дохід Миколи у 2018 році склав 4,6 мільйона гривень. Половину цієї суми депутат отримав у якості повернення боргів. У банку він зберігає 270 тисяч гривень. Готівкові кошти Тихонюк вважав за краще в декларації не вказувати.

Посилання

Facebook

Дата народження
13 січня 1956
Країна
Україна
Соцмережі