Дата народження
27 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Тихонов

Тихонов Микола Вікторович: захисник Донецького аеропорту і соратник Юлії Тимошенко

Тихонов Микола Вікторович встиг побувати на чолі одного з київських районів, стати кіборгом-захисником Донецького аеропорту і помічником народних депутатів. У 2019 році Тихонов і сам вирішив стати парламентарем.

Біографія

Тихонов Микола Вікторович народився 27 лютого 1976 року в місті Миколаїв.

Освіта

У 1993 році закінчив п'ятдесяту школу в місті Миколаїв. Потім вступив до Київського міжнародного університету цивільної авіації, де отримав диплом радіоінженера.

Микола Тихонов вивчав право в Київському політехнічному інституті. У 2017 році він закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

Сім'я

Микола Тихонов одружений. Дружину звуть Мирослава. Пара одружилася наприкінці 2014 року. Мирослава - вчитель в школі.

Кар'єра

У 2001 році Микола Тихонов влаштувався менеджером в MTI hi-tech Distribution. Тут він пропрацював чотири роки.

З 2005 по 2008 роки працював в партії "Наша Україна". Потім, з 2008 по 2014 рік Микола Тихонов був координатором громадського руху "Українська справа".

На президентських виборах 2010 року Микола Тихонов був довіреною особою кандидата Анатолія Гриценка.

Микола брав активну участь в Євромайдані.

З квітня по серпень 2014 року Тихонов очолював Оболонську районну державну адміністрацію.

Майже рік, з листопада 2014 по жовтень 2015 року Микола перебував на Донбасі в якості добровольця у складі Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ". Позивний "Барін". Став одним із захисників Донецького аеропорту.

У 2015 році Микола Тихонов був кандидатом в депутати до Київської міської ради по шістдесят другому (Оболонський район) мажоритарному округу. Тихонов був активістом громадського проєкту "Ми кияни".

З 2015 по 2017 роки він був радником глави ЗАТ "Дніпрозв'язок" у місті Київ. 

З червня 2017 по 2019 рік Тихонов - офіцер Збройних Сил України. Служив у вісімдесят першій аеромобільній бригаді.

Микола Тихонов - керівник або засновник кількох громадських організацій: "Геологія України", ТОВ "Центр спеціальної бойової та фізичної підготовки", "Історичний клуб "Холодний Яр", "Впровадження".

У Верховній Раді Микола Тихонов був помічником народних депутатів: в шостому скликанні у представника фракції "Наша Україна-Народна Самооборона" Анатолія Гриценка, в сьомому скликанні - у представника ВО "Батьківщина" Олександра Бригинця, у восьмому - знову у Олександра Бригинця, а також у Дмитра Андрієвського.

У 2019 Тихонов вирішив і сам стати народним депутатом. На позачергових парламентських виборах, які відбудуться в липні, він увійшов до складу ВО "Батьківщина". Його номер у списку тридцять п'ятий.

Компромат

Микола Тихонов не був замішаний в корупційних або інших скандалах. Свою посаду голови Оболонської районної адміністрації він отримав завдяки лобі в особі народних депутатів Леоніда Ємця та Олександра Бригинця, помічником якого він був.

Декларація

Микола Тихонов не є державним службовцем. Тому електронних декларацій про свої доходи він не подавав.

Відео

Дата народження
27 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі