Дата народження
05 січня 1960
Країна
Україна
Соцмережі

Микола Вересень

Український журналіст, громадський діяч і політичний діяч, актор, ведучий програми «Табу» на каналі 1 + 1. Знімався у фільмі "Las Meninas". Вів ряд програм на українському телебаченні.

Дата народження:
05.01.1960 р.
Рідне місто:
Київ

Микола Вересень народився в січні. Походження його псевдоніма достеменно невідоме.  Справжнє ім'я зірки - Микола Костянтинович Ситник.

Закінчивши школу, «вересневий» хлопчик вступив до університету ім. Т. Г. Шевченка. Там він навчався на факультеті історії.

У 1976-му році Микола Вересень отримав посаду археолога-реставратора в історичному заповіднику «Херсонес».

У 1979-му році він став моряком далекого плавання на науково-дослідному судні. Так Микола Вересень пропрацював 1 рік.

У 1983-му році він перейшов на більш спокійну роботу. Микола зайняв посаду викладача історії в педучилищі. Там він пропрацював до 1990-го року. Паралельно Микола вчився в аспірантурі.

У 1990-му році Микола зробив перший крок назустріч іншому життю. Він почав проходити стажування журналіста в компанії «ВВС». У цій всесвітній прес-службі він пропрацював кореспондентом до 2001-го року. Цю співпрацю Вересень поєднував з роботою з багатьма іншими засобами масової інформації. Микола Вересень вів ряд телепрограм, серед яких політичні ток-шоу.

У 2006-му році він почав зйомки в кіно. Першою кінокартиною за участю Миколи Вересня став фільм «Las Meninas», реліз якого відбувся у 2008-му році. Пізніше він змінив кіно на театр.

У 2011-му році Микола Вересень дебютував на театральній сцені в п'єсі «Павлик Морозов. Епічна трагедія». Колишньому історику дісталася роль генерала Власова. Творчу діяльність Вересень поєднує з політикою та громадською роботою. У 2002-му році він з'явився на великій політичній арені в складі «Команди озимого покоління». Тоді Микола Вересень балотувався в парламентські депутати.

Микола Вересень є академіком Національної телеакадемії України. З-під його пера вийшли друком дві книги «Табу» і «Без табу про «Без табу»».
Йому належить безліч престижних нагород і премій.

Особисте життя

Микола Вересень одружений. Ім'я його дружини - Олександра. У пари дві дочки. У 1981-му році на світ з'явилася Олександра. У 1999-му році народилася Романа.

Скандали

В ефірі ток-шоу «Люди Вересня» її ведучий Микола Вересень хлюпнув воду в обличчя запрошеному політологові Олександру Семченку. Пізніше Микола пояснив, що таким чином спробував заспокоїти гостя і перервати його тривалий монолог. Олександр підтримував проросійську позицію, коментуючи те, що відбувається на Донбасі.

Результатом інциденту стало звільнення Миколи.

У 2018-му році Микола Вересень заявив, що в трагедії Бабиного Яру винен радянський розвідник Іван Кудря. За словами журналіста-історика, нацисти влаштували холокост, щоб задобрити антисемітський Київ і радянську владу в цілому.

Статок

Доходи журналіста Миколи Вересня поки не підраховані колегами.

Дата народження
05 січня 1960
Країна
Україна
Соцмережі