Дата народження
14 серпня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Американська актриса кіно і телебачення українського походження. Куніс почала кар'єру в 1993 році, знявшись у декількох рекламних роликах.

Дата народження: 14.08.1983 р

Рідне місто: Чернівці

Повне ім'я голлівудської актриси українського походження - Мілена Марківна Куніс.

Міла народилася в єврейській родині. Її батько був інженером, мати - викладачем. Сім'я дівчинки була досить заможною, але життя в радянській Україні значно обтяжували антисемітські настрої в суспільстві.

У 1991-му році сім'ї Міли пощастило виграти green-карту в лотереї. Міла Куніс і її батьки відразу оселилися в Лос-Анджелесі. При собі мали всього 250 доларів.

Вже на другий день життя в США дівчинку зарахували в американську школу. Культурний і мовний бар'єри були справжнім шоком для дитини. Вона ридала практично щоночі. Як згадує Міла Куніс, тоді вона відчувала себе одночасно сліпою та глухою.

Через рік вона вступила до театральної школи.

У 1993-му році Міла Куніс почала зніматися в рекламних роликах.

У 1994-му році Міла стала з'являтися в телефільмах і серіалах.

У 1998-му році Міла Куніс зіграла роль Джекі Бурхарт в серіалі «Шоу 70-х». Ця картина принесла артистці славу і визнання.

Другий поштовх у кар'єрі Міли зробила картина «В прольоті», де вона зіграла роль Рейчел.

Міла Куніс також озвучує мультфільми.

Особисте життя

У 2002-му році Міла Куніс перебувала у стосунках з Маколеєм Калкіним. У 2010-му році пара розлучилася.

У 2012-му році вона стала зустрічатися з Ештоном Катчером. Через два роки пара заручилася. У тому ж році у них народилася дочка Уайетт Ізабель. Через рік Міла та Ештон зіграли весілля.

У 2016-му році в сім'ї з'явилася друга дитина - син Димитрій Портвуд.

Скандали

Міла Куніс - харизматична і пристрасна персона. Сила її характеру іноді виливається на коханого чоловіка. Подейкують, що Міла нерідко влаштовує домашні скандали і сцени ревнощів.

У 2012-му році депутат від партії ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко в своєму блозі назвав Мілу Куніс жидівкою. Він зазначив, що голлівудська зірка не є українкою і про Україну жодного разу нічого доброго не сказала. Депутат також закликав «не ліпити» Мілу до України.

Результатом стала реакція Міністерства закордонних справ Ізраїлю. Його представники звернулися до української влади, висловивши своє занепокоєння антисемітськими настроями в Україні.

Незважаючи на те, що антисемітизм засуджений світовою спільнотою, однопартійці Ігоря Мірошниченка підтримали свого соратника.

Висловлення Мірошниченка стало предметом міжнародного скандалу, на який також відреагував Євросоюз. Від коментарів утрималася сама Міла Куніс. Раніше актриса повідомляла, що покинути Україну її змусили антисемітські настрої на Батьківщині.

У 2015-му році українська співачка Крістіна Каро подала в суд на Мілу Куніс. Ця новина підірвала західні ЗМІ. Як з'ясувалося, співачка згадала, як 25 років тому Міла вкрала у неї курку на прізвисько Собачка. В Україні дівчата жили по сусідству. Через чверть століття Христина не може пережити втрату. Залікувати душевні рани допоможе компенсація в розмірі 5000 доларів.

Реакцією Міли Куніс стало відео. На ньому вона разом із чоловіком і подругою в жартівливій формі обговорюють «курячий» скандал.

Варто зазначити, що в той період, коли Міла нібито вкрала курку, постраждалій ще не було й року.

Слід зауважити, що скандал збігся з виходом кліпу Крістіни Каро «Дайте мені грін-карту».

У 2017-му році Міла Куніс зважилася провідати свою малу батьківщину - місто Чернівці. До цього її підштовхнув коханий чоловік Ештон Катчер. Як пізніше зізналася актриса, поїздка розчарувала її. Міла сподівалася побувати в будинку, в якому вона з батьками жила 7 років. Але здійснити бажання їй не вдалося.

Разом з родиною голлівудська зірка підійшла до рідної домівки, який тепер відгороджували величезні ворота. На територію її не пустили нові мешканці. Щоб подивитися на будинок, друзі попросили у сусідів стілець для Міли.

Пізніше з'ясувалося, що в будинку проживає російський депутат Держдуми Валерій Скруг.

Те, що відбулося, стало не єдиним предметом голлівудського скандалу в Чернівцях. Артистка заявила, що в місті дитинства розмовляла своєю рідною мовою. Нею виявилася російська.

Статок

У 2017 році журнал «Forbes» опублікував доходи Міли Куніс. За підрахунками журналістів, за рік актриса заробила 15,5 млн USD.

Дата народження
14 серпня 1983
Країна
Україна
Соцмережі