рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
26 вересня 1990
Країна
Україна
Соц.мережі

Співачка

Дата народження: 26.09.1990 р.

Рідне місто: село Стара Синява (Хмельницька область)

Міла Нітіч - ефектний псевдонім співачки. Її справжнє ім'я - Нитичук Людмила Сергіївна.

Музичний талант вона перейняла у батька і бабусі. З ранніх років дівчинка захоплювалася музикою і співом. Коли їй виповнилося 8 років, вона вступила до музичної школи на клас фортепіано. Уроки вокалу вона почала відвідувати з 13-ти років. До речі, з рідного села Міла Нітіч переїхала до Хмельницького, коли їй було 12 років. У 16 років Міла Нітіч стала вокалісткою в естрадно-симфонічному оркестрі. Вона також співала в естрадному оркестрі УМВС. Часті виступи цих колективів дали юній співачці відмінну професійну практику.

Всупереч любові до музики, після школи дівчина вступила на спеціальність «інженер-педагог». Так вона вивчала моделювання швейних виробів в Хмельницькому Національному університеті.

У 2008-му році Міла поїхала до Києва. Її метою була участь в шоу «Караоке на Майдані». Їй також вдалося стати учасницею телепроекту «Шанс». Міла Нітіч вийшла в фінал цієї програми, отримавши можливість записати пісню на студії Володимира Бебешка. Згодом він запропонував їй виступити на міжнародному конкурсі «Нова хвиля». На цьому фестивалі Міла Нітіч отримала спеціальний приз від Алли Пугачової - «Золоту зірку Алли» та премію в розмірі 50 тис. USD.

Пізніше Міла Нітіч брала участь в телепроекті «Голос країни». Співачці вдалося пробитися до півфіналу.

Зараз Міла Нітіч продовжує брати участь в телепроектах, дає концерти та озвучує мультфільми.

Особисте життя

Про своє особисте життя Міла Нітіч не поширюється. З чуток, у неї був роман зі Стасом П'єхою. Пізніше в пресі з'явилися інтимні фото з побачення Міли, зняті невідомим. Журналістам вдалося з'ясувати, з ким цілувалася на кадрах Міла Нітіч. Її супутником виявився якийсь Святослав Філатов.

Скандали

У 2018-му році співачка виступила на міжнародному фестивалі «Слов'янський базар». На цьому конкурсі Міла Нітіч посіла друге місце. Її нагородили грошовим призом у розмірі 10 тис. USD. У перший конкурсний день їй занизила оцінку народна артистка Роза Римбаева. Її вісімка зіграла вирішальну роль в результатах конкурсу. Українській співачці не вистачило всього двох балів, щоб отримати першість. Разом з тим, публіка супроводжувала Мілу гучними оваціями.

Статок

Інформація про прибутки співачки відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
26 вересня 1990
Країна
Україна
Соц.мережі