Дата народження
03 грудня 1998
Країна
Україна
Соцмережі

Українська актриса. Зіграла одну з головних ролей в російській комедійній казці «Останній богатир» (2017). У 2018 році актриса отримала роль в серіалі “Гранд” на телеканалі «Супер» - продовження серіалу “Готель Елеон”.

Дата народження: 03.12.1998 р.
Рідне місто:
Київ

Повне ім'я актриси - Людмила.

Мінливий і емоційний світ мистецтва вабив дівчинку з ранніх років. У дитинстві вона активно займалася танцями. Своє хореографічне навчання Міла Сивацька почала з осягнення народних танців, потім - перейшла на бальні. У цьому напрямку дівчинка досягла великого успіху. У 2010-му році Міла Сивацька отримала чемпіонський титул у змаганні зі спортивно-бальних танців серед юніорів.

З раннього віку Міла Сивацька працювала в модельному бізнесі. Фотознімки дівчинки прикрасили обкладинки багатьох дитячих журналів. Міла знімалася переважно для реклами в каталогах. На той момент вона співпрацювала з двома модельними агентствами. Міла Сивацька перемогла у багатьох конкурсах краси. У 2010-му році вона стала першою «Міні-міс Всесвіт».

Цю діяльність дівчинка поєднувала з роботою ведучої на телебаченні та масових заходах. На цій посаді Міла Сивацька дебютувала в благодійному концерті «Зірки дітям». Її співведучим був Тимофій Нагорний.

Міла Сивацька також вела телешоу «Обережно, діти» (канал УТ-1).

У 2011-му році Міла в складі групи «Флешки» брала участь у нацвідборі на дитяче «Євробачення», але пройти їм його не вдалося.

Рік по тому дівчинка взяла участь в талант-шоу «Голос. Діти».

Міла також знялася в кліпі польської співачки Mandaryna.

У віці 8-ми років дівчинка вперше з'явилася в кіно. Вона отримала роль в картині «Геній порожнього місця». Потім маленька актриса знялася в низці  фільмів і серіалів, таких як: «Жіночий лікар», «Повернення Мухтара», «Швидка допомога» і в багатьох інших.

У 2014-му році Мілі дісталася головна роль в українському фільмі жахів «Синевир».
У 2016 році актриса зіграла головну роль у міні-серіалі «Раненое сердце».
У тому ж році молода актриса знову з'явилася на екранах у головній ролі. Вона зіграла бідну, але дуже закохану дівчину Сашу в серіалі «Нитки долі».

У 2017-му році Міла Сивацька виконала одну з головних ролей у фентезійному фільмі «Останній богатир».

У 2018-му році Міла Сивацька знову отримала головну роль. На цей раз вона виконала ліричну Ніну в мелодраматичному серіалі «Квіти дощу».

У цьому ж році вона виконала одну з головних ролей в комедії «Гранд». Їй дістався персонаж авантюрної Ксенії.

Станом на 2018-ий рік Міла Сивацька не мала вищої освіти. Дівчина планує навчатися в театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Вона також мріє освоїти професію режисера. На це її надихають улюблені книги, які їй дуже хочеться екранізувати.

Особисте життя

Актриса не розповідає про своє особисте життя. Вона зазначає, що щільний графік і професійна захопленість не залишають їй часу для романтичних стосунків.

Статок

Доходи актриси поки не підраховані журналістами.

Дата народження
03 грудня 1998
Країна
Україна
Соцмережі