Дата народження
17 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі
871

Мілла Йовович

Американська актриса українського походження, музикант, модель і модельєр. Відома ролями в картинах "Жанна д'Арк", "Оселя зла", "П'ятий елемент" та ін.


Дата народження:
17.12.1975 р.
Рідне місто:
Київ

Мілла Йовович - американська актриса українсько-сербського походження. Її повне ім'я - Міліца Богданівна Йовович. Батько артистки - уродженець Чорногорії, мати Галина - росіянка. Вона була актрисою.

Мілла народилася в Києві, в ранньому дитинстві вона переїхала з батьками до Дніпропетровська. Росла дівчинка в Москві, на батьківщині матері.
На Москві кочування сім'ї Йовович не скінчилося. У 1980-му році вони перебралися до Лондона, а трохи пізніше в Сакраменто. Там сімейство прожило 7 місяців, а після переїхало в Лос-Анджелес.

У США Галина намагалася продовжити акторську діяльність, але знайти своє місце в Голлівуді їй не вдалося. Щоб не бідувати, батьки Мілли стали працювати прислугою в будинку режисера. Незабаром батько і мати розлучилися.

У Лос-Анджелесі Мілла Йовович продовжила вчитися в школі. Досить скоро дівчинка вивчила англійську мову і влилася в місцеву культуру. Проте однолітки ставилися до неї дуже негативно. Її радянське походження викликало ворожість у американських підлітків.

Незабаром її мати повернулася в кіно. Вона зайнялася просуванням Мілли в шоу-бізнесі.

У 9 років Мілла увійшла в модельний бізнес. Незабаром дівчинка з'явилася на обкладинці журналу «Lei» (Італія). Пізніше знімки дівчинки з'явилися в американському журналі «Mademoiselle». Досить скоро обличчя Мілли прикрасило безліч журнальних обкладинок. У 12 років вона кинула школу, щоб заглибитися в шоу-бізнес. Пізніше юна модель представила такі бренди, як:

• Hugo Boss
• Guess
• Calvin Klein

У кіно Мілла Йовович дебютувала у віці 13 років. Вона отримала роль в картині «Злиття двох місяців».

Свою першу головну роль Мілла зіграла у віці 15-ти років. Цей великий дебют відбувся в стрічці «Повернення в блакитну лагуну». З того моменту дівчина стала затребувана в кіно.

Роботу актриси та моделі Мілла Йовович поєднувала з заняттями музикою. Для реалізації творчих ідей дівчина зібрала групу «Plastic Has Memory».

У 1994-му році вона випустила свій перший альбом. Платівка отримала назву «The Divine Comedy». На підтримку альбому відбулися гастролі по США і Західній Європі. На той момент Мілла Йовович залишила кінематограф.

У 1996-му році артистка повернулася в кіно. Її зоряною роллю стала Лілу з фільму «П'ятий елемент».

У 2004-му році Мілла Йовович стала найбільш високооплачуваною моделлю. У 2010-му році вона знялася в російському фільмі «Викрутаси».

Актриса також бере участь в різних благодійних акціях.

Спільно з моделлю Кармен Хоук вона володіє фешн-брендом «Jovovich-Hawk».

Особисте життя

У 1992-му році Мілла Йовович вперше вийшла заміж. Її обранцем став актор Шон Ендрюс. Пара познайомилася на зйомках. Через місяць подружжя розлучилося.

У 1997-му році Мілла знову вступила в шлюб. Її чоловіком став режисер Люк Бессон. У 1999-му році закохані розірвали шлюб.

У 2002-му році Мілла закрутила роман з режисером Полом Андерсоном. У 2007-му році у пари народилася дочка Ева Габо. У 2009-му році закохані одружилися. У 2015-му році в родині народилася друга дочка - Дашіел Іден.

Скандали

Мілла Йовович відома своїм буремним характером, який часто стає причиною скандалів. Так, наприклад, у 2010-му році працівникам московського готелю виявилося мало місця через занадто балакучого адміністратора.

Голлівудська зірка прибула в Москву для зйомок у фільмі «Викрутаси». На цей період Міллу розмістили в одному з найкращих готелів міста. При поселенні в номер адміністратор вирішив похвалитися перед артисткою. Він повідомив Міллі, що зараз з нею на одному поверсі мешкає Люк Бессон. Міллі дуже не захотілося перетинатися з колишнім чоловіком, тому вона влаштувала скандал. 

Організаторам зйомок довелося шукати інший готель, але знайти гідну заміну не вдалося. Після вечірньої прогулянки Мілла заспокоїла свій запал і погодилася жити в наданій раніше кімнаті.

Статок

Капітал артистки становить 40 млн. USD.

Дата народження
17 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі