Дата народження
05 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
62

Мирослав Гай

Актор, волонтер, керівник благодійної організації «Фонд „Мир і Ко“». Активний учасник подій на Майдані.

Біографія

З'явився на світ 05.01.1982 року в столиці України. Вищу освіту здобув у Київському інституті театрального мистецтва імені драматурга і актора Карпенка-Карого.

Кар'єра

З 2003 року був викладачем акторської майстерності, а також майстерності бути телеведучим.

Паралельно брав участь у театральних постановках і зйомках телевізійних багатосерійних фільмів. У драматичному театрі «Браво» в Києві грав головну роль у «Фантазії Фар'ятьєва» - мелодраматичної соціальній драмі прo життя людей в провінційному радянському містечку.

Був зайнятий в телефільмах «Прорвемося», «Пастка», «Перелітні птахи», «Пляж». Виконав ролі в серіалах «Повернення Мухтара», «Єфросинія» і «Пошуки істини». Брав участь в зйомках фільму «З табуретом через Гімалаї».

З 2007 року на телеканалі «СТБ» виступає як викладач сценічної майстерності на популярних проектах «Танцюють всі», «Україна має талант», «Неймовірна правда про зірок» та інших.

Під час Євромайдану в 2013 році займався активною волонтерською діяльністю. Створив благодійну організацію, що займається забезпеченням військових всім необхідним «Світ і Ко». Входив до складу першого батальйону Національної гвардії імені С. Кульчицького.

Отримав у 2016 році спеціальність командира механізованих загонів, після закінчення курсу підготовки в Національному університеті оборони України.

З 2017 року є заступником командира 95-ого десантного батальйону.

Досягнення

У 2014 році отримав грант від фонду Сороса «Відродження» за активну діяльність з постачання армії харчуванням, одягом і необхідною технікою.

За повідомленнями про поточну ситуацію на фронті, останні новини в армії на сторінці в соціальній мережі Facebook стежать більше п'ятдесяти тисяч читачів.

Чутки і скандали

Підняв державний прапор над містом Слов'янськом (на телевежі на горі Карачун) в 2014 році спільно з бійцями дев'яносто п'ятої десантної аеромобільної бригади.

Пробурили під мінометним обстрілом свердловину глибиною 150 метрів для постачання водою бригади в 2014 році.

Статки і джерело доходу

Іменний благодійний фонд Мирослава Гая займається збором пожертвувань від приватних осіб і підприємств.

Особисте життя і сім'я

Є дружина Ірина. Виховують сина Григорія (2013 року народження).

Фото і відео

 

Результат пошуку зображень за запитом "Мирослав Гай"

https://www.youtube.com/watch?v=y0vdaOzXHpM
Дата народження
05 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі