Країна
Україна
Соцмережі

Мирослав Олешко

Відомий український блогер. Дає власний погляд на новини. У Facebook на нього підписані понад 50 000 користувачів.

Біографія

З'явився на світ в Києві 14.11.1993 року. Своїм біологічним батьком називає громадського активіста Віталія Олешко, відомого в батальйоні «Донбас» під ім'ям «Сармат». Активіст був убитий в 2018 році.

У 2016 році отримав диплом юриста. Темою випускної роботи вибрав юридичний аспект захисту інформації в українських реаліях.

Кар'єра

Після навчання деякий час працював у сфері готельного та ресторанного господарства. Має досвід роботи в маркетингу.

З початку 2014 року брав участь в адмініструванні громадських майданчиків у соціальних мережах. Після початку військових дій у Східній Україні став писати статті і замітки як блогер.

Є одним із учасників і волонтерів інформаційного інтернет-ресурсу «Миротворець».

Досягнення

Аудиторія особистої сторінки Мирослава Віталійовича Олешко в соціальній мережі Facebook складає більше 53 тисяч читачів.

Авторський канал YouTube регулярно дивляться майже 17 тисяч глядачів. Кожен з роликів набирає від п'яти до п'ятдесяти тисяч переглядів.

Чутки і скандали

На початку 2018 року біля будівлі суду Дніпровського району міста Києва невідомі закидали Мирослава Віталійовича Олешко яйцями. За заявою свідка подій Олександра Барабошко, блогер вважає, що це було зроблено на замовлення Віталія Шабуніна, який очолює «Центр протидії корупції».

Після зустрічі Президента України Петра Порошенка з блогерами-активістами в мережі з'явилося фото Мирослава Олешко з главою держави. Це викликало невдоволення інших блогерів, оскільки формат зустрічі передбачав відмову від усіх засобів фотозйомки та відеозйомки. Мирослав Віталійович Олешко отримав ряд звинувачень у негідному способі особистого піару.

Статки і джерело доходу

Переважною темою статей і повідомлень Мирослава Віталійовича Олешка є схвалення дій Президента України Петра Порошенка і негатив в сторону його критиків. За це він отримав прізвисько «порохобот». На думку деяких ЗМІ, як і всі блогери на службі Адміністрації Президента, отримує за це гонорар. Однак точні суми не афішуються.

Особисте життя і сім'я

Неодружений. Дітей немає. Інформацію про близькі стосунки не афішує. Є сестра.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Мирослав Олешко"

https://www.youtube.com/channel/UCtw-3_olUs1TgIwhTtoXZtw


Країна
Україна
Соцмережі