Дата народження
08 жовтня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Мирослав Продан

Виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби (3 березня 2017- 5 вересня 2018). Одружений, одна дитина.

  1. Біографія
  2. Кар'єра
  3. Досягнення
  4. Чутки і скандали
  5. Статки і джерела доходів
  6. Особисте життя і сім'я
  7. Фото та відео

Біографія

Мирослав Васильович Продан народився 8 жовтня 1979 році в Могилів-Подільському районі Вінницької області. Має дві освіти в галузі митної справи та державного управління.

Кар'єра

З червня 2002 року працювати почав у приватних фірмах. Через три роки перейшов на держсужбу - працював на різних посадах в податковій службі Вінницької області.

Досягнення

З липня 2016 року - виконуючий обов'язки заступника голови Державної фіскальної служби України.

З 3 березня 2017 року - виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби України. 5 вересня 2018 року звільнився з займаної посади для того, щоб взяти участь в конкурсі на посаду глави ДФС.

Чутки і скандали

У місцевій прокуратурі було відкрито кримінальну справу, в якій фігурує ім'я Мирослава Продана. Чиновника підозрювали в тому, що він покривав підприємців, які займалися експортом волоських горіхів. Продан допомагав фірмам обійти фітосанітарний контроль.

У 2018 році Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що у відомстві Продана викрито об'єднання, яке підозрюється в корупції. У список порушників закону Генпрокурор вніс і Мирослава Продана. Сам чиновник заявив, що ця інформація є неправдивою і йому нема чого приховувати від закону.

Статки і джерела доходів

Згідно з декларацією, яку Мирослав Продан подав у березні 2018 року, він володіє однією квартирою в Вінниці, автомобілем і наручними годинниками.

Головне джерело доходів для Мирослава Продана - зарплата в ДФС. У 2017 році вона склала 296 тисяч.

На банківському рахунку у чиновника майже 300 тисяч гривень. Готівкових коштів, згідно з декларацією, у Мирослава Продана немає.

Задекларував чиновник майно і доходи своєї дружини. У Людмили Продан також є квартира в рідному місті чоловіка, легковий автомобіль, перстень з білого золота з діамантом, а також наручний годинник. У 2017 році її дохід склав майже півтора мільйона гривень. На рахунку Людмила Продан має 31 тисячу гривень, а також 192 тисячі гривень активів у дорогоцінних металах.

Особисте життя і сім'я

Мирослав Продан одружений, має доньку Анастасію. Дружина Людмила займається бізнесом.

Фото та відео

Дата народження
08 жовтня 1979
Країна
Україна
Соцмережі