Дата народження
22 червня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Мирослава Ульяніна

Мирослава Ульяніна

Біографія

З'явилася на світ 22.07.1988 року в місті Рівне.

Вищу освіту здобула в національному педагогічному університеті імені Драгоманова.

У 2016 році пройшла навчання в «Школі підготовки фітнес інструкторів Профі». У 2017 році отримала диплом «Школи дієтики» і «Академії фітнесу України».

Кар'єра

З 2006 року, відразу після закінчення університету розпочала роботу в Суспільно-науковому щомісячному виданні «Визвольний шлях».

Через два роки перейшла на роботу в телекомпанію «5 канал».

З 2009 року співпрацює з каналом «1 + 1». Покинула канал в 2017 році.

Працює в компанії «АйПресс.Юа» з 2014 року. Паралельно працює в компанії «Healthy Brunch».

У 2016 році приєдналася до команди компанії «Healthy Bar».

Через два роки перейшла з телеканалу «1 + 1» на телеканал СТБ. Веде програму про здорову нормалізацію ваги «Зважені та щасливі».

Досягнення

За новинами на персональній сторінці фітнес-тренера в соціальній мережі Facebook стежить більше ніж вісім тисяч користувачів. Ще майже півтори тисячі читачів регулярно отримують повідомлення про нові фото в Instagram Мирослави Ульяніної.

Чутки і скандали

Набравши вагу під час навчання в університеті голодуванням і нерозумними обмеженнями довела себе до катастрофічної ваги в 38 кг. Довелося вчиться набирати вагу і переглядати графік тренувань. До літа 2018 року провідна змогла набрати більше ніж 12 кілограмів.

Бабуся ведучої довгий час жила в Південній Америці, в Аргентині. Звідти привезла любов до зелені і звичку додавати її практично в усі страви.

У раціоні Мирослави Ульяніної переважають овочі, які вона вважає за краще їсти сирими. З 2008 року дівчина є вегетаріанкою. Молоко і кисломолочні продукти не вживає - занадто багато в них солі. Замість цього готує за допомогою блендера молочко із зерен і насіння, наприклад кунжуту. Солодкого і випічки не їсть зовсім.

У 2018 році в інтернет-виданні «Телекритика» вийшла стаття, в якій Мирославу Ульяніну звинувачували в некомпетентності надання непрофесійних консультацій. У той момент, коли вона рекламувала себе як гуру дієтології її власний стан наближався до анорексії. Таким чином компетенція дівчини ставилася під сумнів.

Стан і джерело доходу

Основним джерелом доходу є робота на телебаченні.

Особисте життя і сім'я

Незаміжня. Дівчина вважає, що її майбутній обранець повинен бути сильніше духом ніж вона сама. Дітей немає.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Мирослава Ульянина"

https://www.youtube.com/watch?v=kRAg_KlQ7z4Дата народження
22 червня 1988
Країна
Україна
Соцмережі