Дата народження
13 січня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Телеведуча, акторка, співачка, травесті-артистка, блогер, суспільна діячка та відома українська зірка вечірок та світських раутів, яка перша ввела в загальноукраїнську термінологію поняття травесті-діва та перша артистка, хто відкрито заявила про себе, як про трансгендерного представника шоу-бізнесу в Україні.

Дата народження: 13.01.1978 р.

Рідне місто: Київ

Діва Монро також відома як травесті-діва Монро, невгамовна Монро і Монрітта. Справжнє ім'я артистки - Олександр Шевченко.

Артистка народилася в простій родині інженерів. Закінчивши школу, вона вступила до КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Її обраним напрямом стала хімія високомолекулярних частинок.

Свою кар'єру Монро почала у 1999-му році. Тоді вона стала першою ведучою вечірок у гей-клубі «Клітка», що розташувався в елітному районі Києва - на Печерську. У цьому закладі майбутня зірка травесті пропрацювала всього рік.

У 2000-му році Діва Монро продовжила свою кар'єру в нічному клубі «Hollywood» («Freеdom»). Там вона працювала ведучою, а також виступала зі своїми музичними номерами. Протягом двох років травесті-діва відіграла безліч шоу на сцені «Hollywood».

У 2001-му році епатажна артистка заснувала першу і єдину у своєму роді травесті-групу «Фабрика Зірок». Разом з цим колективом Монро дала безліч концертів на Україні і за межами країни. «Фабрика Зірок» виступила на сольних концертах Ірини Білик і Таїсії Повалій. У 2004-му році група розпалася.

У 2003-му році Дива Монро отримала звання «Краща в розмовному жанрі» на конкурсі «Міс Травесті», який проходив в рамках фестивалю «Ерос Москва». Артистка виступила під псевдонімом Мері Блю.

У 2004-му році їй дістався титул «Мисс Совершенство» на конкурсі «Королева без изъяна». Захід проходив у Молдові в рамках гей-прайду «Райдуга над Дністром». На цьому шоу Монро виступала під псевдонімом Мері Стронг.

У 2005-му році травесті-зірка стала арт-директором клубу «Андрогін». Через рік вона покинула посаду і перейшла на роботу в гей-клуб «Помада».

У 2007-му році невгамовна Монро почала застосовувати свої таланти в журналістиці. Так вона стала ведучою щотижневої програми «Вся в Сексі». Артистка також почала вести свій блог на сайті «TabloiD».

У 2008-му році артистка з'явилася на сцені найтоповішого клубу столиці - «Арена». Протягом року вона щотижня виступала зі своєю шоу-програмою. Пізніше за участю травесті-діви відбулася постановка мюзиклу «Lady's».

2010-ий рік видався вельми продуктивним для Монро. Його творчі успіхи почалися з презентації арт-календаря «13 місяців Монро». Незабаром почалася її бурхлива діяльність на телебаченні. Діва Монро стала ведучою щотижневого шоу «Розмови про це…» (канал «Мaxi-TV»). Паралельно артистка вела авторську колонку в журналі «Бігуді».

У цьому ж році зірка травесті зайняла пост ведучої вечірок «Дівич-вечір з Монро», які щотижня проходили в клубі «Калинка-Малинка». На цій посаді вона пропрацювала до 2012-го року.

З 2010-го по 2011-ий р. артистка вела інтернет-проект «Шопінг з Монро» (портал «tochka.net»).

Також вона знялася в благодійних фотопроектах «Зірки сміються» і «Зірки читають».

У 2011-му році Діва Монро почала сольну вокальну кар'єру. Тоді відбувся реліз її дебютного синглу «DUSHKA».

Навесні того ж року в ефірі телеканалу «К1» з'явилося розважально-пізнавальне «ШоуМонроУ».

У 2016-му році Діва Монро випустила свою першу книгу. Вона отримала назву «Хорошо, что я не баба».

У цьому ж році артистка запустила свій YouTube-канал «Невгамовна Монро».

Артистка - часта гостя світських раутів. Вона знімається в багатьох телешоу. Діва Монро зазначає, що є жінкою за покликанням.

Особисте життя

Про свої романи Монро не розповідає журналістам.

Артистка повідомляє, що мріє про дітей. Із цього приводу вона опублікувала в мережі своє фото з вагітним животом. Як повідомляє Монро, вона планує скористатися послугами сурогатного материнства.

Скандали

У 2016-му році Діву Монро облили фарбою в ході «Книжкового Арсеналу». Артистка часто шокує публіку фріковими фотосесіями. У 2016-му році вона опублікувала відверті знімки, показавши себе справжньою. На кадрах вона оголила свою чоловічу фізіологію.

Статок

Інформація про прибутки Монро не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
13 січня 1978
Країна
Україна
Соцмережі