Дата народження
21 квітня 1990
Країна
Україна
Соцмережі
485

Надія Дорофеєва

Співачка, дизайнер, актриса, телеведуча, відеоблогер

Дата народження: 21.04.1990 р.

Рідне місто: Сімферополь

Надя Дорофеєва тепер також відома під псевдонімом Додо.

Музика і танці - основні захоплення Наді ще з дитинства. Так, в юнацтві вона встигла стати лауреатом багатьох вокальних конкурсів в Україні,  Болгарії та Угорщині. У 2004-му році співачка перемогла на фестивалі «Чорноморські ігри» і потрапила в команду українських артистів, які гастролюють  Великобританією. Через рік Надя переїхала в Москву. Там вона увійшла до складу гурту «МЧС». Паралельно дівчина здобувала вищу освіту в Московському державному університеті культури і мистецтв. Там вона осягала вокальну майстерність. У той же період Надя Дорофеєва стала фіналісткою проекту «Шанс». У 2010-му році співачка переїздить до Києва і стає вокалісткою гурту «Время и стекло».

Надя Дорофеєва часто знімається в телешоу і фільмах, озвучує мультфільми і веде розважальні програми.

У лютому 2016-ого співачка заснувала свою лінію одягу «It's My DoDo». Через рік вона і Лера Бородіна, засновниця «Oh My Look», відкрили в Києві магазин одягу корейських брендів. Компанія отримала назву «SO DODO». В цей же період співачка заснувала свій б'юті корнер G.Bar.

У 2017-му році Надя Дорофеєва стала обличчям «Maybelline». Для реклами бренду співачка знялася у фотосесії в Нью-Йорку. В цьому ж році Надя Дорофеєва починає вести свій відео-блог «DoDo VLOG», який вельми швидко набирає велику популярність.

Однією з примітних рис Наді є 10 татуювань, набитих на її гарному тілі. Співачка згадує, що колись вкрай негативно ставилася до татуювань. Але одного разу вона вирішила зробити одне. Потім сильно захопилася ...

Особисте життя

8-го липня 2015 го року співачка вийшла заміж. Її чоловіком став Володимир Дантес, співак і телеведучий.

Скандали

У 2017-му році в одному з інтерв'ю Надя Дорофеєва та її чоловік Володимир Дантес розговорився про своє інтимне життя. Подружжя розповіло, як відзначить свою 3-річну річницю. Дантес розповів, що друг сім'ї подарував їм 2 ящики іграшок з секс-шопу. Співачка нагадала чоловікові, що у неї є латексний костюм кішечки. Пара передбачає, що з нагоди річниці проведе секс-вечірку з друзями.

Статок

Станом на 2017 рік прибуток дуету «Время и Стекло» склав 1,2 млн USD. Як музиканти ділять гроші, пресі не відомо.

Дата народження
21 квітня 1990
Країна
Україна
Соцмережі