Країна
Україна
Соцмережі

Надія Галябарда

Галябарда Надія Володимирівна: глава Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області

Галябарда Надія Володимирівна — чиновниця епохи Порошенко, яка при новій владі пішла на підвищення.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Надія Володимирівна Галябарда народилася у 1986 році в селі Чабарівка Гусятинського району Тернопільської області.

Освіта

Надія має вищу педагогічну освіту. Галябарда закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка.

Сім’я

Надія перебуває у шлюбі. Чоловіка звати Віталій Завідковський. Він працює у Чортківській філії ТОВ "СЕ Борднетце — Україна". У подружжя є донька Юстина.

Кар'єра

Галябарда працювала викладачем німецької мови в Тернопільському національному університеті. Потім Надія вступила на державну службу. Вона була призначена на посаду заступника голови Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області

30 січня 2020 року президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив Галябарду очільницею Гусятинського району.

Декларація

У грудні 2019 року ще у якості кандидата на посаду голови Гусятинської РДА Надія Галябарда опублікувала декларацію про свої доходи за 2018 рік.

У рідному селі у чиновниці є земельна ділянка (800 кв.м.) та житловий будинок (121,4 кв.м.). Чоловік Надії також має ділянку землі (2210 кв.м.) та житловий будинок (70,7 кв.м.). Нерухомість Завідковського знаходиться у селі Васильківці Тернопільської області. Рухомого майна, у тому числі автомобілів у Надії і Віталія немає.

За 2018 рік зарплата заступниці голови району склала 166,5 тисячі гривень. Від Марії Галябарди (ймовірно, матері) Надія отримала подарунок у грошовій формі — 60 тисяч. Зарплата чоловіка в "СЕ Борднетце — Україна" склала 14 тисяч.

Банківських рахунків у Галябарди та Завідовського немає. Готівковими коштами Надія задекларувала 5 тисяч євро, 4,5 тисячі доларів та 100 тисяч гривень. У Віталія готівкою є 3 тисячі доларів.

Посилання

Facebook

Країна
Україна
Соцмережі